Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekstera

macie kogoś bliskiego za granicą?

Polecane posty

Gość ekstera

Właśnie piszę pracę mgr na temat migracji zarobkowej. Temat strasznie interesujący, dotykający wielu Polaków. Sama pochodzę z takiej rodziny. Ojciec już ok 15 lat wyjeżdża, zarabia, wraca i proces zaczyna się od początku. Myślę, że nie wpłynęło to na mnie aż tak znacząca. Badziej ucierpiała żona, czyli moja mama. Co sądzicie o takich wyjazdach. Czy warto poświęcać życie z rodziną dla godnego życia rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstera
temat trudny ale warto rozmawiać bo dotyka masy Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gackowata
ja niewiem czy bylabym wstanie pogodzic sie z mysle ze moj maz mialby wyjechac na 6 mies. do pracy i jedynie przez telefon kontaktowalabym sie z nim , to smutne i nie do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie jest takie
jeeli ktos musi wyjechac za granicę, to powinna to być cała rodzina-nawet jeżeli "dorabianie" się będzie trwało kilka lat dłużej, bo wzrosna koszty utrzymania. A zupełnie tragedia jest kiedy oboje rodzice wyjeżdżają podrzucając dzieci rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gackowata
to ja znam pewna odzine z 2 nastoletnimi chlopcami i ridzice od prawie 10 lat tak wyjezdzaja tylko na swieta czy 2 tyg. wakacji spedzaja z dzieciakami .............a chlopcy niepowiem diably wrodzone bez rodzicow wychowane ..........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×