Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ymmm

moj chlopak nie okazauje mi uczuc. dlaczego?

Polecane posty

jestesmy ze sobą do roku, gdy jestesmy razem jest cudownie jest czuły, dobry, miły itd ale jak nie jestesmy razem to on w ogole nie wykazuje chceci skontaktowania sie ze mna. nie dzwoni nie pisze smsow, czasem sie na gg odezwie zeby ustalic termin spotkania i tyle. mowilam mu ze potrzebuje wiecej zainteresowania np, od czasu do czasu smska na dobranoc itd ale nie skutkuje:( ma tego powoli dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robie to samo
ale dlatego,ze go nie kocham, nie czuje checi wykazania zainteresowania..oby Twoj chlopak mial inne powody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez czasem mysle ze mu nie zalezy, ale jak jestesmy razem jest inaczej, ciagle sie przytula całuje jest milutki, nie wiem o co chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie rozumiem po co byc z kims jesli nie zalezy nam na tym kims.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie jesteście razem nie ma czasu na okazywanie uczuć. Musi się szeptać czułe słówka tej drugiej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ochlodzic troche kontakty i zobaczymy czy zateskni co? poradzicie mi cos? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz..
Pawel Ty po prostu jestes debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty mowisz czlowieku? myslalam ze to ja mam problem ale widze ze ty masz wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tego człowieka trzeba po prostu ignorować :) Ja myślę, że faceci nie okazują uczuć tak jak kobiety, rzadko zdarza się wylewny i czuły mężczyzna. Jest też taka opcja, że nie traktuje poważnie waszej znajomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurski chlopak
jako chlopak to ci powiem ze chyba nie do konca jest toba zainteresowany, ot tak z braku laku i kit dobry. Jesli chlopakowi zalezy to na glowie stanie, wiem to po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurski chlopak
moze to byc tez typ zimna ryba, tez niepolecam, jako ze rybka lubi plywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurski chlopak
kurcze moze to taki chlopak, jak jest z toba to taki milutki, a jak osobno to myslami gdzies daleko, ja jak jestem w pracy to zawet eska kocham cie kochanie moje frrr, no bo jakos mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×