Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakochany01

słowa ktorych nigdy nie chcialem uslyszec ...

Polecane posty

Witam, chciałbym się zwieżyć Was z mojej sfery uczuciowej ponieważ nie mam z nikim o tym poromzawiać. Jestem z dziewczyną w związku od 4 lat, mieszkamy razem od 3.5, uwazam że nasz związek był zawsze idealny do pewnego momentu jkiedy to od 2-3 miesiecy zaczeło się dziać coś nie tak. Dziewczyna mi zarzuca ze stala sie przeze mnie znerwicowa poniewaz podchodze do zycia zbyt luzno, ze nie mam marzen i dzielnie do nich daże, co sie objawilo ze studia mi sie wydluzyly o kilka miesiecy bo mam egzaminy do zaliczenia, na dodatek mieszkalismy przez ten caly czas w akademiku a poniewaz studia sie skonczyly musielismy cos wynajac. I tak sie trafilo ze wynajelismy mieszkanie nawet ładne, tylko w nieciekawej okolicy, co tez dziewczyna mi wyrzucala ze przezemnie tu trafilismy, ze sie zle czuje. No ale ja tlumacze przeciez nie bedziemy tu mieszkac na stale. Dziewczyna chcialby miec cos swojego, kupic mieszkanie. Jednak dla mnie to nie jest takie latwe poniewaz kredyt 120 000-130 000 to nei jest decyzja ktora sie podejmuje w miesiac tylko w 3 miesiace by dorbze wszystko przemyslec oraz zeby jesli juz sie zdecydujemy na cos wlasnego zeby wybrac cos ladnego, w ciekawej okolicy. Jakies 3 tygodnie temu sam sie meidzy innymi przyczynilem zeby zakonczyla prace u ostatniego pracodawcy poniewaz zdazalo sie co jakis czas ze ktos ja gdzies urazil, (i inne nieprzyjemnosci w pracy o ktorych nie bede pisal). oczywiscie zrobilismy tak i teraz szukamy nowej pracy od 3 tygodni. Wczoraj dziewczyna mnie tak wyzwala i takei slowa uslyszalem o ktorych nie chce nawet myslec \"ze to przeze mnie nie ma teraz pracy, zem musi tyle czasu czekac\", \"ze mnie nie nienawidzi\", ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurski chlopak
to znaczy ze przed toba nowy rozdzial zycia, mialem to samo, ratunek dla mnie przed nia bylo mazurskie zadupie i inna kobieta madrzejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej.............
Mazurski.......my sie chyba znamy;) A do zakochanego.................nie mogłes wymyslic nic lepszego.....poprzednie tematy były jednak ciekawsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logic
ona podchodzi do zycia za bardzo na serio i sie pochlastac tak mozna :) myslec nad przyszloscia a sie nia przejmowac to roznica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×