Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylwia86

czy któras rodziła w Bytomiu??

Polecane posty

Jestem z Bytomia i chciałabym rodzic w Bytomiu na 5 jedne dziewczyny mówia ze lepiej rodzic na 5 druge na 3 a co wy o tym sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezusiku kochany
w ogole nie rodz w Bytomiu i jak cos to daleko od Batorego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MEZA
ja rodzilam na 5 czyli w klinice i bylo ok u doktora Zaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpitale w okolicy
witam, ja chodzę do gina z kliniki (5-tka na batorego) ktory poleca mi siemianowice śląskie, co może wydawać się dziwne, ale on twierdzi,że tam jest mniej porodów i położne mają czas się na tobie skupic. Na 5-tce jest sporo patologii i nie zawsze mają czas dla normalnie rodzących. potwierdza to przypadek znany mi przypadek zrodziny, dziewczyna - miała powikłania i poród przedwczesny - przez całe 6 tygodni super opieka nad nią i nad maleństwem, dużo im zawdzęczamy. Ale np. moja koleżanka miała cesarkę w terminie i już była średnio zadowolona, bo personel nie wyrabiał z opieką nad wszystkimi. Co do 3-ki to wszyscy, których znam ją odradzają. Wejdź sobie na stronkę http://www.rodzicpoludzku.pl/szukaj.php i poczytaj opinie o szpitalach, w okolicy poza siemianowicami są chwalone tarnowskie góry, świętochowice, ruda śl.-godula, piekary. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodowita bytomianka
ja rodziłam na 3 na Batorego ale to było prawie 3,5 roku temu i powiem Ci że nie było źle(chciałam rodzić na 5 ale nie było miejsc) ale wszystko zależy od zmiany personelu, na porodówce leżałam i byłam załamana bardzo młoda położna chyba młodsza odemnie i bardzo nieprzyjemna i zołzowata, ale o 19 przyszła zmaina, położna przyszła , przywitała się i przedstawiła, była bardzo miła. Jak przyszła zabrałyśmy się odrazu do roboty i po 15 min było po wszystkim. Poprzednia zmaina zakazywała mi przeć chociaż miałam silne bóle parte, chyba nie chciały żeby poród rozpoczął się na ich zmianie( bo nie wierze że w 5 minut akcja porodowa tak się bardzo posunęła do przodu ) Na oddziale poporodowym wszystko było jak należy. Ale tak jak pisałam to było jakiś czas temu i nie wiem czy się coszmieniło od tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodziłam na piątce
:o Polecam Godulę albo Stare Tarnowice. Tylko nie Batory :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmamma
Zdecydowanie Stare Tarnowice, tez jestem z Bytomia a rodzilam w ST,T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×