Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facet78

Rzadko tu bywam i mam dwa nicki

Polecane posty

Drugi to facet.rocznik1978 Innych nie użaywam Ps : nie znam postów innych internutów. My, faceci na tym portalu działamy jak koty. Chadzamy własnymi ścieżkami (np nie piszemy o innych internautach. Jeśli już to o internautkach. I tym się od kobiet tu różnimy). A co do moich poglądów na temat kobiet : 1. \"puszystych\" - nie mam nic przeciwko nim. Na plaży nudystów nawet jedna mi się bardzo podobała. Bo są wyjątki. Osobiście lubie szczupłe bo wynika to z faktu że wychowywałem się wśród szczupłych i mam taki gust. Nasze gusta dzielą się ogólne i elastyczne. To drugie wkracza gdy kogoś dobrze poznamy i zaczyna nam sie podobac. Ogólne są zależne od kultury itp. Elastyczne od procesów wychowawczych. Rodzice mają podświadomy wpływ na nasze gusta. I nie brakuje facetów, dla których \"puszyste\" też są seksi. 2. Samotnych z dzieckiem - - też nic do nich nie mam. Jak przekrocze 35 lat to wśród rozwiedzionych 30-latek też bede szukac (nawet u tych z dzieckiem. Ludzie to nie psy. U nas geny nie odgrywaja takiej roli). Na razie to nie ma sensu. Lepiej wśród młodszych panien. A później sie zobaczy 3. Niskie. W moim życiu były niejedne takie (a sam mam 182cm), które bardzo mi się podobały. Jak kobieta jest szczupła to dla mnie może być niska. Wzrost to dla mnie błacha sprawa. 4. Z małym biustem. Kiedyś pomyślałem sobie o kobietach, które w życiu najbardziej mi się podobały. Wiekszosc miała małe, lub bardzo małe piersi. Ja nawet dopiero po jakimś czasie zwracam na to uwage. Dla mnie ważne są: twarz-figura-pupa-oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×