Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wzostowo

wzrost partnerow - tym razem spojrzenie kobiet

Polecane posty

Gość jedna tam tak
do teoria w rodzinie, czyli nie nabyci tylko urodzeni:).Wszyscy jestesmy wysocy,wiec trudno wymagac,zeby kobiety wybieraly sobie duzo nizszych od siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna tam tak He, he. A u mnie w rodzinie wszyscy byli szczupli lub wręcz chudzi. Pomijam dalszą rodzinę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna tam tak --> \"Wszyscy jestesmy wysocy,wiec trudno wymagac,zeby kobiety wybieraly sobie duzo nizszych od siebie\" a dlaczego ?? ja zawsze myślalam, ze liczy się uczucie a nie to kto ile ma cm i czy mój partner jest wyższy o 5 cm, niższy o 2 czy ma tyle samo co ja :O :O no ale widocznie Ty myślisz inaczej :D :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna tam tak
Oprócz tego, że wszyscy jesteśmy wysocy mamy również po dwa nosy i częściowy zanik mózgu. Myślicie, że to wynik chowu wsobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna tam tak
teoria Ciekawa jestem jakbys sie czula stojac chociazby w tramwaju,gdzie wiekszosc facetow sigalaby ci do brody.Maly wzrost moze wywolywac komplaksy,ale wierz mi ,ze zbyt duzy u kobiet szczegolnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOGINI ZOSIA z wioski
DLA MNIE wysoki-ja mam 160 cm,wiec dla mnie facet ktory ma 176 jest wysoki, a taki ktory ma 190 jest za juz wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna tam tak
dokladnie mozg juz mi zanika od siedzenia na kafe:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna tam tak ---> nie wiem jakbym sie czuła bo nie jestem z tych wysokich raczej (167 cm) alee gdybym sie straaaasznie zakochała to naprawdę waliłoby mnie czy mój facet jest niższy i czy nas ludzie wytykają palcami :P :P dlatego mnie właśnie śmieszy to jak każda opowiada, ze tylko 190 cm i niższego za żadne skarby :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży facet mały penis
mały facet duży penis :P :P SPRAWDZONE I POTWIERDZONE dlatego ja wolę tych niższych :P :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna barbarararara
co do penisow to mysle,ze nie ma regul choc ja przypuszczalabym ze predzej duzy facet ma duzego niz maly kordupel. Jakos watpie by osilek 160 cm wzrostu i 45 kilo wagi mial palke przynajmniej 15 centymetrowa-stawiam ze mialby co najwyzej nie wiem-11,12? I w dodatku chuda,a najwazniejsza jest grubosc prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży facet mały penis
katarzyna bararara ---> zapewniam Cię jestes w błędzie :P za mało widziałaś jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem że grubasy mają małe pałki. Nadmiar tłuszczu bierze się często z niskiego poziomu testosteronu ale ile w tym prawdy (tj. małości pałek u grubasów) to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćc
wysoki poziom testosteronu = łysina = duży penis :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu się nie zgodzę. Im większe ciało tym większe inne organy. Wysokie mają zwykle wiekszy biust ale nie wyglądają na cycate bo zachowują proporcje. Mała z rozmiarem C wyglada na bardziej biuściastą od wysokiej z tą samą miseczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży facet mały penis
hmm to dziwne :O byłam w łożku z ok 10 facetami 5 z nich miało powyżej 185 cm wzrostu a penisy nie wieksze niż 12, 13 cm 5 było poniżej 185 cm (173, 169, 175, 179, 170) i każdy miał penisa 15 cm lub większego jeden mial nawet 19 także z moich obserwacji jakaś zależność wynika jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyznać, że zdecydowanie pociągają mnie wysocy faceci. Oczywiście to nie jest tak, że rozgłaszam wszem i wobec, że niscy są \"be\" - o niższym facecie też niejednokrotnie mogę powiedzieć, że jest ok, że się fajnie prezentuje, rozumiem, że może się innej podobać, co nie zmiania faktu, że mnie akurat nie będzie i już. Z wyższym, niezbyt \"filigranowym\" facetem w pewnych sytuacjach czuję się po prostu lepiej, podświadomie może bezpieczniej ... Nie mogę definitywnie stwierdzić, że nie mogłabym się zakochać w niższym ode mnie, no w końcu serce nie sługa, ale są baaaaardzo małe szanse, wręcz znikome (czysto hipotetycznie piszę) ;) dlatego jesli facet stwierdziłby, że coś tam mu we mnie nie pasuje, to podeszłabym do tego zupełnie naturalnie i nie prawiłabym żadnych morałów na ten teamt, a co za tym idzie - sama sobie też daję pełne prawo do tego typu wyborów i ocen w pewnych, konkrestnych sytuacjach czy relacjach damsko-męskich :) a tak na marginesie - to akurat kluczowe w tym nie jest, ale przyznaję, że z obcasów bardzo ciężko byłoby mi zrezygnować. Bardzo je luię, dobrze się czuję, podobaja mi się. Z racji tego, że mam te 168 cm, żebym mogła sobie pozolić na ten \"komfort\" (jeśli o mnie chodzi to i fizyczny i psychiczny) \"mój\" facet z natury rzeczy musi mieć przynajmniej te 180 cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży facet mały penis
Grzesznica Magdalena --> wiesz miałam kontakty seksualne z 10 facetami i co zaobserwowalam to napisalam może akurat Ty masz szczęście i Twój wysoki facet ma dużego penisa ale z moich doswiadczen wynika co innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darko81
wzostowo, Co chcesz uslyszec ? Wiekszosc kobiet tu powie ze wola wyzszego. Pozniej powiedza Ci ze wybiora przystojnego niz wyzszego. Nie zmienisz ile masz zwrostu, napewno chcac ne chcac kobiety zwracaja na wyzszych uwage. Co z tego ? Nie przejmoj sie tym za bardzo, napewno nie jest Ci potrzebna taka kobieta ktora w taki sposob ocenia facetow. hmmm ... druga strona i juz gadanie o "wiekszosc faceta", o to wam tylko chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży facet mały penis
Paweł --> penisa jestem w stanie zmierzyć "na oko" natomiast o wzrost sie pytałam Ty sie nikogo nie pytałes nigdy ile ma wzrostu ? :O hahahah pajacyku zamilcz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży facet mały penis
Paweł --> penisa jestem w stanie zmierzyć "na oko" natomiast o wzrost sie pytałam Ty sie nikogo nie pytałes nigdy ile ma wzrostu ? :O hahahah pajacyku zamilcz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duży facet mały penis ----> no wiesz, \"na oko\" to można stwierdzić różnicę między penisem 12 cm a 19 cm , ale między 13 a 15 to już chyba nie do końca (tym bardziej, że inne \"wymiary\" tez są różne i mogą dawać złudzenie innej długości) nie ma to jak kobiety, które do łóżka z linijką chodzą ;) Zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży facet mały penis
grzesznica.magdalena --> heheh ale pionek jesteś :P nic mądrzejszego nie masz do powiedzenia tak ? :P :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×