Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agusia1987agusia

CYPREST na trądzik ??

Polecane posty

Witajcie, byłam dzisiaj u dermatologa (od trądziku) i nie wiem jakim cudem Pani dermatolog przepisała mi tabletki hormonalne \"Cyprest\" - można tak beż żadnych badań?? Ja myślałam że tabletki hormonalne przepisuje ginekolog a nie dermatolog(!) Co o tym myślicie?? Może udać się do innego dermatologa (i ginekologa)?? I zobaczę co oni powiedzą na ten temat??? Proszę, napiszcie mi wszystko o tych tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki anty moze przepisac zarowno ginekolog jak i dermatolog ale tez nawet lekarz pierwszego kontaktu. oczywiescie powinno to byc poprzedzone wywiadem srodowiskowym i badaniami ale nie wszyscy lekarze je zlecaja poszukaj po topikach na pewno znajdziesz duzo informacji i koniecznie przeczytaj ulotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosz za paszkwil
moja przyjaciolka leczyla tradzik tabl anty, tylko ze strasznie przytyla ja stosuje tabl antykoncepcyjne 8miesiecy a dopiero 2 miesiace temu mialam robione proby watrobowe:) jak zmienilam lekarza, na szczescie nie mam zadnych skutkow ubocznych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaślepiona miłoscia
macie moze dziewczynki cyprest do sprzedania? potrzebuje pilnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaślepiona miłoscia
kupie cyprest , prosze o maile petka905@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam do sprzedania 1 listek Cyprestu. w kartoniku. brakuje opakowania do którego można schować tabletki (taka cienka "koperta"). Sprzedam za 12 zł (cena z przesyłką). yaishi(@)wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdyb
kupię cyprest, PILNIE, proszę kontakt na maila: maria.rogalewska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×