Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gall nie anonim

Jak sprawic zeby kobieta mnie lepiej traktowała?

Polecane posty

Gość gall nie anonim

zle sie przywitam i juz jej sie nie podoba, ale ona taka zmeczona przeciez, jest tylko czlowiekim, tyle ze w czym to przeszkadza zeby dobrze traktowac... co nie jest czyms wielkim bo wystarczy przeciez tylko przestac traktowac zle. Moze dac jej czas? Tydzien wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryzysowa Narzeczona
Strzel jej w pysk, moze się nauczy. A tak swoją drogą, to niezła pizda jesteś jak babie tak dajesz sobą pomiatać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall nie anonim
"Tyram jej jazde" ale nie pomaga, rzecz w tym ze ona potrafi byc cudowna, tylko mloda i jeszcze glupiutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszechwiedzacaa
przestan robic ciagle bledy np zle sie witac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryzysowa Narzeczona
A ile ma lat? Jesteś od niej dużo starszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall nie anonim
ona 19 ja 22 tylko ze to blahostki. Poza tym jak przestane sie zle witac to zawsze sie cos znajdzie innego. Czy to ze napisalem czesc zamiast najprawdopobodniej witam, jest powodem do napisania "co to za jakies denne czesc?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryzysowa Narzeczona
Jaka młoda, ja w jej wieku dziecko urodziłam i już wiedziałam, ze jak chłop z roboty wraca, to zupa ma być ugotowana, schabowe nasmażone, posprzątane, poprane i ze mam być podmyta, w razie gdyby się mu akurat zachciało:P Rzuć ją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall nie anonim
tzn to jest blahostka w porownaniu z innymi rzeczami, bo ja wiadomo sa wazniejsze rzeczy, ale przy niej to jest powaznym problemem, ktory nie pozwala isc dalej. Robi problemy o wszystkie bardzo malo wazne sprawy. By nie mowic tak, nie robic czegos, a mowila ze smieszy ja to ze nie ktorym kobietom przeszkadza zle zakrecona pasta. Ile czasu trzeba dac kobiecie zeby zrozumiala swoje zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam okropna
czepialam sie wszystkiego ,bobilam afere z bzdury klucilam sie o wszystko i wszystko mi nie pasowalo az do czasu gdy.... wykszyczal mi wszystko ,lzy mu polecialy i wyszedl ,poczulam sie wtedy okropnie......i przemyslalam sprawe. teraz jestesmy malzenstwem i jest raczej ok,no czasem robie male aferki z niczego ale to nic w porownaniu z tym co bylo sprobuj moze to podziala,a jak ona nie zrozumie nie przemysli to daj sobie z nia spokoj,znaczy ze cie nie kocha..wiec bedzoie wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall nie anonim
ma strasznie trudny chrakter, rozmawialem z nia o tym nie raz, ale dzieki, sprobuje porozmawiac z nia jeszcze raz Narazie jednak dam jej czas moze sama pojmie nie ktore rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall nie anonim
ja bylam okropna: dzieki, tak zrobie tylko tym razem nie bedzie miejsca na uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalakakala
a ja mam podobnie! przechodzę teraz trudny okres i wszystko się na najbliższych skupia, niestety w tym i na moim facecie. no i musze przyznać , że wszystko co zrobi jest źle... mam nadzieję, że mi przejdzie jak to wszystko się skończy a nasz związek to przetrwa. może Twoja dziewczyna też ma jakieś problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej ja na troche
zobaczy co traci i sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×