Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aleksandrowa

Dlaczego byli faceci sie tak zachowuja...?

Polecane posty

Gość aleksandrowa

Z moim byla miloscia laczy mnie piekny, wspolny rok. To ja zakonczylam zwiazek...On teraz ,,zatraca sie'' w ,,luznych'' i ,,szybkich'' znajomosciach. Gdzies tutaj na tym forum przeczytalam, ze pewnej dziewczynie jest wstyd za swojego kolege, ktory tez przezyl powazny zwiazek i zachowuje sie tak samo. Okazalo sie, ze byly mojej przyjaciolki robi tak samo po 3 wspolnych latach. I tak sie zastanawiam...dlaczego faceci tak robia ? Jaka jest w tym przyjemnosc ? Ja bym tak nie umiala i jakos trudno mi sobie to wyobrazic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SORY ALE JA NIE KUMAM
brak im klasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejrzeli na oczy, jak zobaczyli jakie kobiety sa wyrachowane i wyrafinowane, i jak postepuja, to postanowili skonczyc z byciem \"grzecznym chlopcem\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandrowa sama zerwalam to co Cie obchodzi co on robi ???? Widocznie sie na Tobie przejechal oszukalas go to sobie odbija ... Czasami ludzie maja juz dosc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łogaty na łykowisku
a co bys chciała "psie ogrodnika" kopnęłaś w dupę a on ma czekać jak Ci przejdzie albo nie wyjdzie. szuka , nie wychodzi szuka. i wolno mu bo to nie twój facet już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghsrgfh
moj sie zatracil w alkoholu. to chyba gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandrowa
Chwila. Podalam 3 przypadki. I nie zachowalam sie jak pies ogrodnika, bo nigdy juz wiecej nie zamierzam z nim byc. Dziwi mnie tylko, ze niektorzy ludzie uwielbiaja sobie pogrywac na uczuciach innych. I to raczej on zasluguje na krytyke niz ja. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łogaty na łykowisku
przecież go rzuciłaś, pałasz do niego jakims uczuciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandrowa
Tak, rzucilam i nie palam do niego zadnym uczuciem. Mam juz swoje ustabilizowane zycie uczuciowe. I nie chodzi mi tu o moj przypadek ! Tylko chce wiedziec dlaczego PRZECIETNY facet sie tak zachowuje, a nie akurat MOJ byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aleksandrowa
moj ex robi to samo, po 3,5 roku ze mna.. fakt, ja zerwalam,ale dlatego,ze byl chorobliwie zazdrosny i nawet na spotkanie z kolezanka mi nie pozwalal... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aleksandrowa
a teraz z jakimis latawicami sie zadaje, spoko- niech i tak bedzie jak chce,ale w zyciu bym nie pomyslala,ze tak sie moze zachowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandrowa
Mam nadzieje, ze nie wszyscy faceci sa tacy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co Ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
Może po byciu w związku i po jego ustaniu nie są w stanie napotykanym dziewczynom dać z siebie więcej niż przelotna znajomość? Zerwanie to cios, z jakiegokolwiek powodu by nie było, i nie są w stanie wykrzesać z siebie ufności, subtelności? Zachwiana równowaga emocjonalna? Chcą a nie chcą a nie odtrącają nowych? Trudno jest funkcjonować. Swoją drogą przelotne znajomości zawierają też faceci którzy niekoniecznie są po długim związku. Kobiety też. Dlatego łatwiej ich usprawiedliwić i zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×