Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość britneska

sprawa czysto sercowa,pomozcie pls

Polecane posty

Gość britneska

sluchajcie pomozcieeee!bardzo podoba mi sie moj instruktor prawa jazdy,ale niestety ma dziewczyne:((wiem jednak z emu sie podobam bo daje mi to do zrozumienia,normalnie nie zawracalbym sobie nim glowy ale cos w nim jest takiego ze ciagle o nim mysle..co mam zrobic?podjac jakies konkretne kroki czy zostawic sparwe i jak zawsze byc ta dobra?mialam pare takich sytuacji w zyciu i zawsze dawalam za wygrana,zeby czasem nie zniszczyc komus zycia potem zalowalam i mialam poczucie ze szczescie ucieklo mi sprzed nosa; ale teraz naparwde mi zalezy i kurcze sama nie wiem jak powinnam postapic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britneska
a może go po prostu złapać za jajca ? jak myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na twoim miejscu bym nic nie robila. facet moze tylko tak sie bawic flirtujac z toba zeby miec podwyzzszone poczucie wartosci. poza tym ty bys chyba nie chciala by jakas inna dziewczyna weszla w twoj zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britneska
ale sie ktos perfidnie podsyzl pode mnie! naprawde nie wiem co mamz robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większośc instruktorów
prawa jazdy podrywa kobiety,mimo ze sami maja dziewczyne. Moja kolezanka spotykala sie ze swoim instruktorem a okazało sie ze ma on zone i dziecko. Daj sobie spokój,nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jakie wrażenia
Złap go za siusiaka i spytaj, czy możesz poćwiczyć zmianę biegów :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britneska
no tez tak sobie to tlumacze,ale wierzcie mi gdy sie z nim spotykam to zapominam o tych frazesach i zdrowym rozsadku!az dziw ze nie mialam jeszce zadnego wypadku;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram przedmowczynie. Wiele instruktorow jest swiadomych swego uroku i poniekad swiadomie tak sie zachowuja by dziewczyny za nimi wodzily oczami mimo ze oni sa juz zajeci. Poza tym to ze ty jeszcze w jakis sposob mu sie podobasz nie musi oznaczac ze zaraz bedzie chcial byc z toba. Przeciez ma dziewczyne, sa razem, kocha ja - a to cos wiecej niz tylko fizyczne podobanie sie. Ty jestes dla niego odskocznia - pozartuje sobie, poflirtuje, utwierdzi sie w przekonianiu ze sie podoba kobietom, po czym wroci do swej ukochanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britneska
No dobra, ale przynajmniej mnie zerznie. Przeciez nie chodzi mi o milosc, a ni takie takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britneska
czyli znowu lipa? dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britneska
niech sie ktos nie podszywa! nie chche mi sie rezerwowac nicka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×