Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

czy mogę tak iść na rozmowę kwalifikacyjną czy nie za bardzo?

Polecane posty

Gość

myślę aby ubrać czarną marynarkę, czarną spódnicę, czarne rajstopy (nie mam innych całych i ciepłych), czarne eleganckie kozaki. nie za bardzo wiem co pod marynarkę :/ mam czarną koszulę, ale nie wiem czy nie będę no za bardzo czarna :/ a z drugiej strony białą koszulę musiałabym wsadzić w spódnicę, a nie chcę wyglądać jak jakaś stara księgowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy od tego jakiej
jestes plci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssss9
a na jakie stanowisko aplikujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no problem w tym że wszystkie prawie białe koszule jakie mam są za długie :/ jest jedna taka jakby plisowana (takie były modne na matury 4 lata temu :classic_cool: ) ale jest cieniutka i musiałabym pod nią założyć koszulkę i dziwnie bym się czuła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no właśnie nie mam ładnej bluzeczki koszulowej pod marynarkę, a nie wiem czy wypada założyć normalną bluzkę. stanowisko biurowe, nie wiem dokładnie jakie, rozmowa będzie z dyrektorem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kraiko
zrob przymiarki, walnij fotki i ocenimiy czy jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wszystkie bluzki niekoszulowe jednobarwne które mam są.... czarne 😭 nie mam ładnych korali ani apaszki :( może mama ma jakieś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no mam jeszcze dwie purpurowe koszule, ale to dla mnie by trochę burdelowo wyglądało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no właśnie jak napisałam - proste gładkie mam tylko czarne :/ reszta ma jakieś etniczne wzorki i żywe kolory. raczej się nie nadają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aha, a jaki odcień lakieru do paznokci? czy najlepiej w ogóle nie pomalowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alllyyy
Lakier bezbarwny. A szafę przejrzyj, nie masz żadnych jednolitych, zabudowanych topów we w miarę stonowanych kolorach? Lila, lekki niebieski, krem, lekki seledyn etc? U mnie to podstawa szafy choć pracę mam mało biurową ;) Cała na czarno na pewno nie, już lepiej tą białą wpuszczoną koszulę. No i rajstopy jednak lepiej bezbarwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie mam takich topów :( mam czarny :P oprócz tego strasznie znoszone granatowy i lila ale z napisem na środku - nie nadają się. rajstopy w sumie zdążę jutro kupić więc luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no i nie wiem jaki makijaż - mam wiele kolorów cieni do powiek, czy odpowiedni jest jasny, baaaardzo jasny zielony dla rozświetlenia oka? noszę okulary, co prawda nietwarzowe, ale raczej w nich pójdę, czy wobec tego malować rzęsy? (na codzień nie maluję) i błyszczyk zdecydowany czy ledwo widoczny? zupełnie nie mam doświadczenia w takich sprawach, a to na dodatek rozmowa z dyrektorem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alllyyy
Cienie najlepiej neutralne: krem, lekki brąz czy szary, zależnie od typu urody. Ja dałabym jeszcze cieniutką kreskę eye-linera praktycznie "wpisanego" w linię rzęs i tusz by "otworzyć" oko - ale to tylko porada, każdy ma swój typ makijażu, w którym najlepiej wygląda i się czuje. A te purpurowe bluzki to jakie? Kardynalska purpura? Bo jeśli krój jest klasyczny a dyrektor niezbyt wiekowy to to może nieźle wypaść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie nie, właściwie to taka ciemna czerwień, ale zgaszona. jedna bluzka przezroczysta, aksamitna w róże, pod spód bym musiała włożyć czarny top - jak dla mnie burdelowo ;) tzn ja tak lubię :P ale druga jest klasyczna, materiał taki prążkowany, jakby pomięty. niestety za długa więc jak coś to w spódnicę :/ chyba że założę tą białą bluzkę i zapnę marynarkę... no ale mam krótkie włosy, dlatego biorę spódnicę żeby nie wyglądać jak \"pedał\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alllyyy
Myślę, że ta druga, klasyczna i prążkowana też może być w porządku. Przymierz do całości stroju. Biała klasyczna jest najbezpieczniejsza, nawet jeśli będziesz wyglądać nieco "pensjonarsko" ;) Powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzięki, przetestuję jutro co mam, ostatecznie mogę coś pożyczyć od mamy - ona ma dużo bluzek o różnym kroju, co prawda białych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×