Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ferka

Czy to bolące stawy? proszę wejdźcie!

Polecane posty

mój półtoraroczny synek nagminnie ściąga sobie skarpetki. Moja mama zasugerowała mi, że w ten sposob sygnalizuje, żebolą go stawy w kostkach. Kiedyś sama mialam z tym problemy, ale jak pamiętam, wolalam, żeby mi było ciepło w nogi:) Jak to jest z tymi stawami. Zrobiło się zimno, zakladam malemu cieplejsze skarpety i kapcie, a on wszystko ściąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno pojdę do lekarza, bez dwoch zdan, ale warto poczytac o podobnych zachowaniach dzieci od doswiadczonych mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Ala ma 14 miesięcy i tez ciągle ściąga skarpetki - bo ją to po prostu bawi:) Nie przyszło mi do głowy, by chciala coś w ten sposób zasugerować - zwłaszcza,że z równą radością ściąga z siebie pieluchę, sweterki i wszystko inne co jest w stanie:) Moim zdaniem o niczym to nie świadczy, bo jak dziecko coś boli to raczej łapie sie za tą okolicę, płacze itp., ale oczywiście nie zaszkodzi zapytać lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak myslalam, ale wiadomo, jak ktoś coś ci powie, zaczynasz się martwić. On się strasznie denerwuje, gdzy mu to nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj syn tez ciagle sciągal grubsze skarpetki bo mu bylo po prostu goraco w stopy, wydawalo mi sie ze skoro mi jest zimno to jemu tez, czasem do spania tez mu zakladalam i byl krzyk wiec doszlam do wniosku ze chyba mu gorąco bylo w stopy kupilam mu cienkie bawelniane i nie ma problemu i do spania juz nie zakladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×