Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnieszka c

co moze zjesc mamulka karmiaca? pomozcie!

Polecane posty

hej, ja jem to wszystko co wymieniłas, mój synek rośnie jak na drożdżach i jest zdrowy :D wiem, że lepiej nie jeść grochu, kapusty, bo maluszek może mieć bóle brzuszka i gazy i - Ty też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba-berta
mamulka.... mamulka karmiaca moze jeść wszystko poza alkoholem i wzdymajacymi rzeczami jak dziecko będzie miec jakies sensacje, to wtedy mozesz szukać, z czego powinnas zrezygnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
ja nie przestrzegałam zbyt rygorystycznie diety,no może przez pierwsze 1-2 mies potem wprowadzałam różne produkty(oczywiście poza ciężkostrawnymi czy wzdymającymi typu kapusta,groch,fasola) moje dzieci trawiły wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus dzem mozesz z serem zołtym ostroznie bo po 1 ciezkostrawny a po 2 z mleka wiec moze wystapic skaza bialkowa. zjedz kawalek i poobserwuj małą biszkopty mozesz ale bez czekolady i zadnych mas jajka tez mozna ( nam w szpitalu dawali jajka gotowane na twardo, ale mleko tez nam w szpitalu dawali :P) Musisz sama do tego dojsc. Ja bym radziła wszystko sprawdzac narazie tylko odstawic wszelkie cytrusy i pestkowce i rzeczy wzdymajace typu kapusta groch, to mozna wprowadzac jak dzidzia bedzie starsza a tak wogole to wszystko po troszku i obserwuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już ci mówię co wiem
wiem,że jesteś świeżą mamusią:) więć powiem ci co wiem: chleb,masło,kurczak,chuda wędlinka,ser biały,mleko,jabłko,dżem z owoców leśnych albo jagodowy,ziemniaki,ryż,marchewka inie pamiętam:) to mi kazała na pierwsze położna,a potem pomalutku wprowadzać po jednej rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już ci mówię co wiem
dziewczyny trzeba jeść przetwory mleczne.Nie możecie z góry zakładać,że dziecko jest alergikiem!Ale zgadzam się,że jest to pierwszy podejrzany produkt jeśli wystąpi w 3-4 tygodniu wysypka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko zarlam jak leci D
smazone, czekolade, kapuste, fasole, ser zolty, bialy, mleko (grochu nie, bo nie lubie :P ). Wszystko zdrowe. Dziecko nie ucierpialo. Wiec nie widze przeciwwskazan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tezzzzzzz
ja tezzzzzz jadłam wszystko tzn oprócz kapusty w duzych ilosciach i wzdymajacych ale po troszeczku mozna wszystkiego nie obiadaj sie jak szalona czipsami czy nie pij alkoholu a tak to radze jesc wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi doradzano żeby unikać w ogole słodkiego ale nie potrafiłam sobie odmówić. na szczęscie nic się Małemu nie dzieje... nawet jak skubnę trochę ciasta z bądź co bądź zakazanym kakao...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w adresie pojawiaja sie procenty ktore trzeba usunąc. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Adres jest taki jak wkleilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×