Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawska.

pogadajmy bo mi się nudzi-są tu stare ziomale

Polecane posty

brakuje mi tu paru sexownych facetów i extra babek..ja nie wiem to ze ja nie mam czasu to oni tez hmmm i to jest minus bo nie znam ciach, które tu pojawiają się na bieżąco:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś, dawno temu, za górami za lasami, mma mi mówiła że najseksowniejsz eu meżczyna jest mózg.. czasy się zmieniły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na chateau Laffite 85, męczę tąbutelką i mam ochotęidż spać.. a zakorkowac nie wypada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikus Aras --srutututu twój wbur kolego-raczej wyjście awaryjne:D może jakaś szkoła w Gdyni np. chorążych -to na pewno cię znam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............P.............
nio djobra melduję się powtórnie i tysz toasta wznoszę !!! :D ciekawska sexfilma kce ?zapodaj teme - to coś znajdę specjalnie dla ciebie !!! :D Dzikus Aras ==> nurkowałeś ”solo” czy żółtą łodzią podwodną !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laffite, to St emillion a rocznik, wysmienity. Ale jaka szkoda tego samemu pić, otworzyłem przepadkowo i teras męczę się bo udeza do głowy a miałbym jeszcze robotę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuupsss przekroczyłem umiaru.. rocznik .. noooo... o wiele starsze od Ciebie, w 85 dopiero planowali Cię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reno1965 jak to się zwie -ach wiem była stworem miłości ale ileś lat się pomyliłeś-cofnij machinę;ppare lat za pozno mnie stworzyłeś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............P.............
czarnych nie używam !!! 😡 jestem mandarynem !!! :P posłać ci adres ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech tam tyle ile ten kwiat rozwinał płatki.. co o roczek będziemy się kłucic.. ale mam wino starsze od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............P.............
z tego co pamiętam to rocznnik +/- 80 jesteś ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reno1965 -wino starsze ode mnie hmm jaka ty tam Datę podałeś 85 haha nie to młodsze:D a ty pomarańczo nie sciemniaj:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×