Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adachowa

czy to ciąża czy rak?

Polecane posty

Gość adachowa

Dziewczyny!!!! miałam wcześniejszą @ w terminie ale krótszą niż zwykle a na tydzień przed spodziewaną @ dostałam plamienia, które trwało tylko dwa dni. Przeczytałam, że takie plamienie może oznaczać ciążę albo jakieś powikłania natury ginekologicznej.Przed pierwszą ciążą nic takiego mi się nie zdarzyło dlatego trochę się niepokoję.Do ginekologa mi nie po drodze bo mam synka 17 mcy a mój mąż pracuje całe dnie. Co myślicie o moim przypadku? Z góry przepraszam za mocny temat ale chciałam zwrócić waszą uwagę bo nie bardzo wiem co mam myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie na temat, ale nurtuje mnie to od dłuższego czasu: dlaczego okres, miesiączkę oznacza się tutaj bardzo często jako \'@\'???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adachowa
podziwiam! bezduszności oczywiście. Ten temat nie jest ma tytułu: informacja!!!! Kochana spodziewałam się pomocy a nie pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adachowa
widzę,że bardziej potrzebujesz odpowiedzi niż ja:( a więc moim zdaniem to jest tak: - zbyt często pojawia się to słowo w temacie ;ciaża i poród; żeby pisać je w całości -jest to umowne między dziewczynami żeby nie tracić zbędnej energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgf
dlaczego zaraz takie extrema rozwazasz powodow moga byc ty siace zaczekaj to cos ci wkleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adachowa
Baaaardzo ci dziękuję. właśnie na taką pomoc czekałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koloratka, ja Ci odpowiem :-) Znak \"@\" oznacza małpę, a jak tu inaczej nazwać to cholerstwo które nawiedza Cię co m-c? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×