Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sweet Pink Panther

to nieprawda ze nie potrzebujemy facetow P

Polecane posty

Gość Sweet Pink Panther

jak myslicie? czy kobieta dalaby rade zyc bez faceta? bo mi sie wydaje ze nie, moze dlatego ze w sumie nigdy nie bylam sama. Piszcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitttka
potrzebujemy :) i pod wzgledem psychicznym i fizycznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
moja niunia chyba nie ... przynajmniej mnie :( raz na pół roku chyba jej wystarczy .. a mi się nie chce specjalnie ... może to prostata? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet Pink Panther
ojej, jakie to smutne... ale seryjnie, moze bys sie wybral do lekarza... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako facet, obserwuję Was i zauważam, że nawet, jak któraś daje sobie radę bez faceta, to głupieje. Stare panny (bez obrażania) mają swoje przyzwyczajenia, zachcianki i egoistyczne ego, bo nigdy nie musiały iść na kompromis, albo ustąpić. Dla siebie, zawsze miały rację, a to wchodzi w krew. Potem z czymś takim trudno walczyć. Zostają same do końca. Skoro nam, facetom, jest brak kobiet, nie tylko dla sexu, to odwrotnie pewnie też tak to działa. Równowaga musi być. Dla dziecka ojciec jest oparciem, siłą i stabilizacją, a matka daje ciepło, opiekę i czułość. Zachwianie tej równowagi jest nieodwracalne. U dorosłego człowieka, działa to podobnie. Z KOBIETAMI/MĘŻCZYZNAMI ŻYĆ TRUDNO, ALE BEZ NICH, JESZCZE GORZEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala MM
Dobrze, że stary kawaler nie ma przyzwyczajeń;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
ha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAGNA
LESBIJKI DAŁYBY RADĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze ani kobieta nie obejdzie sie bez faceta ani facet bez kobiety.... facet jest mi potrzebny chociazby do seksu, ani masturbacja, ani zadne wibratory nie zastąpią faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcx
masturbacja zastapi faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hay amores
facet po przejściach - starzy kawalerowie są 100 kroć gorsi ;) Moj były miał 37 lat. Ostatnią kobietę jakieś 7 lat przede mną. Kompromis? On nie znał tego pojęcia. Albo robimy tak, jak on chce, albo w ogóle. Na każdym kroku słyszałam też, iż jeśli tylko spróbuję go zmiennić to bye. No to nastąpiło bye ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy są gorsi starzy kawalerowie, czy stare panny, ale Twój wybór był wg mnie słuszny. Ludzie po to docierają się do siebie, by nauczyć się sztuki kompromisów. Skoro ktoś nie chce, tzn. że mu nie zależy. Wtedy bye jest odpowiednim rozwiązaniem. Zasługuje na to, by jako singiel spędzać życie. To tylko moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×