Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhhhhhhhh

Test negatywny a ciąża była-kto tak miał?

Polecane posty

Gość hhhhhhhh
hej, czy którejś z was wyszedł test negatywny a okazało się że jest w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klotis
ja tak mialam...2 razy negatywny i....dzisiaj jestem mamą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhh
dzięki że napisałaś, pocieszyłas mnie, bo mi wyszły 2 negatywne a po długim czasie pojawiły się 2 bladziutkie i się zastanawiam. Bardzo bym chciała być w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhh
dziewczyny która z was jeszcze tak miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co to był za test, ale jak na moje oko to test zrobiłaś niepoprawnie. Pierwsza kreska powinna pojawić się natychmiast bez względu na to czy jesteś w ciąży czy nie. Proponuję powtóryzć testa :-) No i powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhh
czy ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie lepiej pójść do laborato
rium i zrobic test z krwi? Będziesz miała pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhh
robiłam już 2 razy, za pierwszym razem druga kreska pojawiła się wyraźna po długim czasie,a za drugim razem druga wyszła prawie niewidoczna, ale ja jednak ją dostrzegam i też wyszła po czasie. Wiem że niektóre dziewczyny tak miały, że testy negatywne a one były w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się jednak wydaje, że oczeqjesz tylko jednej odpowiedzi... zresztą sama już sobie odpowiedziałaś;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak miałam. Najlepszy jest test na beta z krwi, szybko można się dowiedzieć o ciąży. Test wykrywa jak jednostek jest w moczu 25. Normalnie kobieta nie ma tego hormonu, więc jak w wyniku bedzie lepiej jak 3 to znak, że chyba ktoś już się panoszy po serduszkiem :) Można się o tym dowiedzieć nawet 5 dni po zapłodnieniu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim......
powiedz mi kiedy zrobiłaś ten test? w którym dniu cyklu i ile dni po stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhh
test robiłam w 38 dniu cyklu, a cykle mam nieregularne i długie , ponad 40 dni zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim........
czyli za wcześnie, a ile dni po stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim........
test należy wykonać NAJWCZEŚNIEJ w dniu spodziewanej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie test Bobo pokazał drugą kreskę 10 dni po zapłodnieniu. Test z krwi w jednym laboratorium wyszedł pozytywny a w drugim negatywny - oba robione jednego dnia w odstępie 3 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko skąd ty możesz wiedzieć
kiedy doszło do zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhh
liptonka twoja wypowiedź tylko potwierdza że testy nie zawsze wychodzą. Ja staram się o dziecko, więc nie mam pojęcia kiedy dokładnie doszło do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻADNA Z NAS NIE WIE KIEDY
DOSZŁO DO ZAPŁODNIENIA:o niby skąd mamy to wiedziec?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim.........
wątpliwości co do wiarygodności testu nie powinno być jeśli zrobi się test najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki, ale też nie wcześniej jak 20 dni po stosunku Ty nie spełniłaś tych warunków i uparcie twierdzisz, że to testy się mylą:O no wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhh
przede wszystkim - myślę że masz rację, czekam w tkakim razie do następnego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim........
jeśli obserwujesz siebie i liczysz jak długo trwają Twoje cykle to brak miesiączki do dnia NAJDŁUŻSZEGO z Twoich cykli nie powinien budzić niepokoju i podejrzeń co do ewentualnej ciąży poczekaj do dnia, który to będzie najdłuższym z Twoich życiowych cykli i jeśli wtedy jeszcze nie wystąpi miesiączka następnego dnia wykonaj test, na pewno wyjdzie prawidłowo:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero 12 dni po dniu spodziewanej miesiączki test wyszedł mi pozytywny, wcześniej wychodziły negatywne(pierwszy test w dniu spodziewanej miesiączki, drugi 4 dni później, 8 dnia po dniu spodziewanej miesiączki wyszła bladziuteńka kreseczka i nie byłam pewna i dlatego w 12 dniu zrobiłam test-pozytywny i dla potwierdzenia dzień później.Dodam że cykle mam zawsze 28 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
a więc dziewczyny muszę czekać do następnego tygodnia. Dziś 40 dzień cyklu, a 48 wypada za tydzień w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhh
hej dziewczyny może ktoś jeszcze coś napisze, jakie macie doświadczenia z testami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhfjfgbnfc
ja robilam tydzien po spodziewanej dacie miesiaczki nawet doliczylam kilka dni na wypadek wydluzenia cyklu co mi sie czasem zdarzalo, wiec tak serio to ponad poltora tyg po dacie zrobilam i byl negatywny jak cholera po dwoch tygodniach juz cala w nerwach powtorzylam i sie okazalo ze jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhh
dzięki waszym wypowiedziom mam nadzieję że i mi się udało. Dziś 41 dc i nadal nie mam okresu, za to ciągłe uczucie wilgoci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×