Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

włosy i cera w ciąży?

Polecane posty

Ja jestem w 20tc i juz od pewnego czasu mam problem z cera i włosami. cera mi sie bardzo wysuszyła, i co chwile mi cos wyskakuje, a z kolei włosy sie bardzo szybko przetłuszczają. Też tak miałyście? Jak sobie z tym radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja całe dorosłe życie cera sucha, okresowo z problemami - nic się nie zmieniło włosy suche jak zawsze, trochę wypadają :O cóż robić - na twarz kremy rano i wieczorem, 0 pudrów, fluidów żeby nie podrażniać dodatkowo a włosy paćkam odżywką po każdym myciu ale zawsze tak było w sumie - bez większych zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety trzeba przeczekac
to wina hormonow. ja mialam straszliwa twarz na poczatku (gorzej niz za czasow nastoletnich...), gdzies tak po polowie troche sie unormowalo, teraz (zaczelam 8 miesiac) jest lepiej, ale i tak co chwile mi cos wyskakuje :( dobry krem na twarz, ja nie uzywam z zasady pudrow ani innych smarowidel (wyjatek - ja juz jest cos super okropnego na twarzy, to tak troche, zeby schowac); generalnie - nawilzac i jeszcze raz nawilzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas nawilzam, ale i tak zawsze cos wyskoczy. No niestety podkład stosuje bo jestem blada i nie moge na siebie patrzec. A niestety sztuczne promienie słoneczne zakazane. No coz trzeba jakos przeczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwiec 2008
Hej ja zuawazyłam problemy z włosami juz od 3-4 t.c. od zapłodnenia strasznie mi sie przetłuszczają, teraz jestem w 6 t.c. i zuważyłam ze cere mam troszke tłusta a miałam suchą, no i czesciej mi cos wyskakuje na twarzy. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosy wszędzie
11 tc. Od początku na cere i włosy nie narzekam. Włosy gęste ,nowe rosną, nawet rosną tam gdzie wolałabym nie. Cera jaka była taka jest, minimalnie sucha, ale nie bardzo. zadnych pryszczy, przebarwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×