Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Płateczka

LG Prada?

Polecane posty

Gość Płateczka

hej dziewczyny zastanawiam sie nad kupnem telefonu LG Prada, ale nie wiem czy to bedzie dobry wybor. bardzo podoba mi sie ten telefonik no ale wiadomo ze wyglad to nie wszystko. mam prosbe, czy moglybyscie mi napisac cos o nim, jak sie sprawuje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarraMia
Mam ją od niedawna, to mogę poopowiadać :) Pewnie widziałaś zdjęcia, to ne będę się rozwodzić nad oczywistościami. W użytku jest bardzo przyjazny, klawiatura wyświetlana na ekranie jest duża i bardzo wygodna, lekko się pisze smsy. Komóreczka odtwarza pliki worda i exela, dane można łatwo przenosić z komputera i innych telefonów (u mnie to ważne w pracy). Aparat ma przyciski do zdjęć z boku telefonu, więc pstryka się jak z cyfrówki :) Jestem bardzo zadowolona i mogę Ci z czystym sercem polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandzianna
witam ja tez od jakiegos czasu uzywam tego telefonu i mam podobne zdanie co poprzedniczka komórka jest bardzo wygodna zamieniłam ja nawet na rzecz mojej starej mp3 do przenowszenia róznych plikw i suchania muzyki moge to wszytssko robic na mojej pradzie, na uczelni wymagaja ode nie regularnrgo oddawania róznych sparwozdan itd a poniewaz nie mam w domu drukarki drokowałam jej na uczelni teraz uz nie musze pamietac zeby iec ze soba mp3 przeciez zawsze mam komórke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jana34
polecam, bo warto :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona_56
Ja tez bardzo polecam, sliczny i bardzo sprawny telefonik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LG to koreanska chala
i zadna "metka" PRady w tym nie pomoze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płateczka
A moge prosic o bardziej konstruktyna krytyke bez uprzedzen? Zalezy mi zeby dowiedziec sie o tym telfonie jak najwiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarad
ja nie mogę krytykować tego telefonu, mam go dosłownie od paru dni ale jestem z niego bardzo zadowolona i szczęśliwa,że go mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak długo tzryma bateria? bo nikt tego nie poruszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba w ostatnim numerze chip\'a zebral nijaka opinie, wiec chyba bym sie nie skusila, majac dobre opinie tylko kafetarianek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×