Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość whirpool789

Mial ktos taki przypadek?badz slyszal o takim?

Polecane posty

Gość whirpool to osoba
o niestabilnej psychice. Śledzimy jej wątki mniej więcej od 10 misięcy kiedy top zerwała ze swoim facetem, który z nią studiuje i trzyma za rękę w samochodzie co ona odbierała jako przypływ uczucia. I tak zamęcza wsyztkich,bo ma nadzieję, że jak jej napiszemy, że ten facet do niej wróci bo ma nowego, którego nie kocha, ale jest szansa, że to podziała na byłego to tak właśnie będzie.A że facet (ten były) pewnie sięcieszy, że wreszcie pozbył się chorej umysłowo desperatki to już inna sprawa. Ale co mi tam, mogę spełnić twoje marzenie. Twój były napewno jak cię zobacczy z inny natychmiast oprzytomnieje i padnie do twych stóp. Ciekawe czy lepiej się czujesz, czy zdajesz sobie w swoim chorym umyśle sprawę z tego, że to wszytsko gówno prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whirpool789
whirpool to osoba ...>>hahahahahhahahah wiekszych nzdur nie czytalam.,..kretynko cos mi sie pomyslilo... bo moj ex ze mna zerwal a nie ja znim...zalosna jestes:)no nic przynajmniej rozbawilas mnie do lez..watki ci sie juz myla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhhjtrjytjkbv
dziecko drogie ile jeszcze takich samych topicow zalozysz? jeden naparawde wystarczy. przeciez widac ze to ciagle ty bo ciagle jest to samo, ten sam czas od rozsatnia, to samo spotkanie, ex mily dla ciebie i twojego nowego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvbbbcvb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsddsdssd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahahahahahaha
faktycznie wariatka:P:P przyznam ze mi tez się zdarzyło ze szalałam za byłym, ale to było w gimnazjum i na początku liceum;P on mnie po chamsku odpychał-po czym później przeprosił za swoje chamskie zachowanie, ja też przyznałam że byłam dziecinna i choc teraz się nie widujemy wogóle to kłótni pomiędzy nami nie ma:) okropnie to było głupie z mojej strony ze za nim latałam, no ale cóż- niedojrzała byłam bardzo:) ale to chyba tylko takie chwilowe młodziezowo-dziecinne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhghghghh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×