Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość whirpool789

Mial ktos taki przypadek?badz slyszal o takim?

Polecane posty

Gość whirpool789

kiedy byly facet moze zaczac walczyc o dziewczyne..myslicie ze nowy facet otwiera bylemu oczy?kiedy widzi ze dziewczyna sie juz wekczyla?mial tak ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to przesrane
a co to znaczy wekczyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggg
chodzi pewnie o syndrom psa ogrodnika :D no sorry ja bym sobie z bylym dala spokoj, skoro zaczal walczyc dopiero jak pojawilo sie zagrozenie a wczesniej miala dziewczyne w dupie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem to się zdarza - ale zaledwie w 5% przypadków to walka o kobietę, w 95% - o terytorium i urażoną dumę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whirpool789
slyszal ktos o takim przypadku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile razy można
zakładać ten sam wątek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż - zdaje się że grzmotnęło ją zdrowo na tle uczuciowym; ale jeżeli facet ją rzucił to raczej inny facet nie pomoże mu zrozumieć co stracił; albo - nawet jak wróci to na krótko - w końcu był jakaś przyczyna rozstania i prędzej czy później znowu odejdzie; po prostu upewni się że to nie to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupo
Dziecko naucz sie czytac odpowiedzi ze zrozumieniem; uswiadom sobie, ze Twoj ex NIE JEST TOBA ZAINTERESOWANY chocbys na glowie stanela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whirpool789
heheh zaden z tych watkow nie jest moj..az bije po oczach glupota i zawisc ludzi z kafeterii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, nie Twoje; podobnie jak nieużywanie wielkich liter, odstępów oraz poprawnych znaków przestankowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whirpool789
i to jest wlasnie glupota ludzi z kafe...odwieczny problem...czepianie sie o znaki inteepunkcyjne...zamiast pomoc wy szydzicie...obrazacie..bije od was prostota i chamwstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypraszam sobie, nie jestem chamem ani prostakiem. Swój szacunek dla Ciebie wyrażam chociażby przez używanie poprawnej ortografii, interpunkcji oraz możliwie jak najprecyzyjniejsze formułowanie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupo
Dziewczyno, ludzie udzielaja Ci rad, z ktorymi Ty sie nie chcesz pogodzic. Zakladasz kolejne tematy, liczac chyba na to, ze znajdzie sie ktos, kto Cie zapewni, ze ex do Ciebie wroci. Nie wroci. To nie chamstwo i glupota, tylko obiektywizm i rozsadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastercook789
NIE pisz glupot ze szacunek do drugiej osoby wyraza sie poprzez uzwuanie znakow interpunkcyjnych...wlasnie tacy ludzie siedza na kafe:)zamiast pomoc rozwiazac problem oni doszukuja sie sedna w calym.. i nie ma wazniejszej rzeczy niz znaki interp.!!!!hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whirpool789
a czy ja sie pytam to czy ex do mnie wroci? po pierwsze to dwa wklejone linki tutaj nie sa moje!!a po drugie w moim temacie nie ma pytanie czy ex do mnie wroci?? pytam sie o to czy ktos mial taki przypadek badz slyszal o takim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupo
mamy ok 6mld ludzi na planecie wec taki przypadek pewnie sie zdarzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> NIE pisz glupot ze szacunek do drugiej osoby wyraza sie poprzez > uzwuanie znakow interpunkcyjnych Jest to jedna z form wyrażania szacunku. > zamiast pomoc rozwiazac problem oni doszukuja sie sedna w calym Aby znaleźć rozwiązanie jakiegokolwiek problemu należy rzeczywiście znaleźć jego sedno. A Tobie chodziło pewnie o \"dziurę w całym\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej do Jako facet
A cóz Ci przeszkadzają dwudziestokilkulatkowie , że nakazujesz ich olewać , bo nie mieli jeszcze dziewczyny , leczysz jakies kompleksy swoje może ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz być nową osobą na forum skoro nie pamiętasz mnożących się niegdyś w postępie geometrycznym wpisów spamerów o nicku \"mam 23 lata i nigdy nie miałem dziewczyny\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownica
whirpool789 ---> ja miałam taki przypadek , ale On jest moim szefem zarazem. Faktycznie , przebudzają sie , jak się nowy osobnik na horyzoncie pojawia , potem dalej jest jak było , tak aby nie było Ci miło nacieszyć sie za długo. Mój szef też zachowuje sie dokładnie jak w tym powiedzeniu "PIES OGRODNIKA".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem nowa
ale nie gustuję w dziewczynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem nowa
ale nawet jeśli tak było , to co Cię to obchodzi ? Gdzie tolerancja ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lupo
widać , ze nigdy nie kochałaś mocno , zakochani wiedza o tym , ale wciąż maja nadzieję , pamietaj o tym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whirpool789
pracownica hmmm rzeczywiscie chora sutuacja....pewnie nie jest ci latwo widzac go w pracy a jak sie twoj ex dowiedzial o nowym facecie.. swoja droga to ciekawe zachowanie ze byly walczy jak pojawia sie nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×