Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HODOWLA - mazowieckie

==PRZYJMĘ==KAŻDEGO==PSA==Z==RODOWODEM==

Polecane posty

Gość HODOWLA - mazowieckie

Hodowla przyjmie psy każdej rasy i w każdym wieku z rodowodem. Mile widziane suczki :) Odbierzemy z całej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HODOWLA - mazowieckie
Kochanie mamy już pieski zakupione, ale chętnie przyjmiemy od ludzi którzy już psów trzymać nie chcą lub nie mogą. A jeśli uważasz, że to taki świetny biznes i łatwy to proszę też otwórz. Każdy może,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhhehehehe
jeszcze powiedz że to akcja charytatywna, a nie interes i wszystko jasne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka75
Ja też chętnie przyjmę , najlepj z wpisem"suka hodowlana" w rodowodzie. Czyli po wystawach,prześwietleniach i testach . Jeśli będzie miała tytuł np.CH.PL to nawet lepiej wcale się nie obrażę. A i jeszcze oczywiście zrobię to z dobrego serca czyli wybawię kogoś z kłopotu wyprowadzania psiny na spacery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie moge :D Szanowna hodowlo , a poza tym to w porządku ? :D Prostota geniuszu ;) swietny plan , no moge tylko miec nadzieje ,ze to prowokacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HODOWLA - mazowieckie
jest wiele osób które chcą się pozbyć psa natychmiast. Nie chcą czekać ze sprzedażą. Widziałam na tym forum kilka takich apeli o pomoc. Do tych osób jest to skierowane. Proszę, przestańcie ziać już tą zawiścią i podłością, bo to naprawde niesmaczne. Jeśli ktoś nie ma problemu z psem to po co w ogóle tu się udziela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HODOWLA - mazowieckie
ps. Nie pisałam nigdzie, że to z dobrego serca. Po prostu ktoś nie chce a ja potrzebuje i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co wam znowu chodzi ? boli was, że ktoś przygarnie psa i zarobi na tym ? Pewnie karma, szczepienia, czas jest za darmo według was. Co za ludzie ! Wolałabym oddać do hodowli niż do schroniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka75
Jeśli chcesz przygarnąć psy - toż to piękne jest! Tylko że pies jest wartością samą w sobie ,bo to cudowne zwierze , a Ty szukasz rodowodu czyli chcesz najmniejszym kosztem znaleźć sobie sposób na zarobek chociaż rodowód to jeszcze nie wszystko. Jeśli masz już psy to szkoda . Hodowanie to coś więcej niż pieniądze ,a właścicieli którzy myślą w ten sposób powinno się eliminować ,ale niestety ocenia się psa a nie właściciela.Dlatego apel do przyszłych kupujących! Obejrzyjcie dokładnie warunki i wygląd psiaka zanim go kupicie i kupujcie przez związki kynologiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka babula
:P Jan Brzechwa Jak rozmawiać trzeba z psem Wy nie wiecie, a ja wiem, Jak rozmawiać trzeba z psem, Bo poznałem język psi, Gdy mieszkałem w pewnej wsi. A więc wołam: - Do mnie, psie! I już pies odzywa się. Potem wołam: - Hop-sa-sa! I już mam przy sobie psa. A gdy powiem: - Cicho leż! Leżę ja i pies mój też. Kiedy dłoń wyciągam doń, Grzecznie liże moją dłoń. I zabawnie szczerzy kły, Choć nie bywa nigdy zły. Gdy psu kość dam - pies ją ssie, Bo to są zwyczaje psie. Gdy pisałem wierszyk ten, Pies u nóg mych zapadł w sen, Potem wstał, wyprężył grzbiet, Żebym z nim na spacer szedł. Szliśmy razem - ja i on, Pies postraszył stado wron, Potem biegł zwyczajem psim, A ja biegłem razem z nim. On ujadał. A ja nie. Pies i tak rozumie mnie, Pies rozumie, bo ja wiem, Jak rozmawiać trzeba z psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka75
Rosalindo nie chodzi o to , że chce przyjmować psy ,bo to jest super i piękne ,ale o to że dzieli je na te które warto przyjmować i te drugie gorsze. Gorsze , bo nie można później dać ogłoszenia - " porodowodowe" sprzedam tanio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co tak na nią naskakujecie
NIE MACIE/NIE CHCECIE ODDAĆ PSA to paszli! :D ja mam psa z rodowodem i przyznam cąłkiem szczerze że jeszcze 3 lata temu kiedy mial dopiero 2 miesiace to oddałabym go za DARMOCHE KOMUKOLWIEK! horror! myślałam że zwariuje z tym szczeniakiem! ale jakoś przeżyłam, mój dom też jakos to przeżył i mam teraz 3letniego "starucha" kanapowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka - no przecież to jest hodowla a nie schronisko. Na co jej psy bez rodowodu ? Co z nimi zrobi ? Będzie żywić na swój koszt ? Moje też pierwszy miesiąc jakiś koszmar :) Potem minęło. Nie wiem czy się przyzwyczaiłam czy to miłość przysłoniła wszystko inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka75
Ja tam swoje psy żywię i cieszę się , że jedzą Hodowla ma na celu podtrzymanie dobrych cech , a takie podejście to fabryka - pies to fantastyczny zwierzak i szkoda ,że trafia do takich "sprytnych". Jak przestanie przynosić kasę to pewnie go utłuką i będą wołać o następnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tak
NIGDY BYM WAM PSA NIE DALA takie hodowle traktuja psy jak maszyny do rodzenia szczeniakow...suki sa zapladniane przy kazdej cieczce...sa czesto zmuszane do kontaktow z samcem(tzn np wiąże sie je zeby nie uceikały)Suki sa w takim hodowlach wycienczone z powodu ciaglego rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tak
Suki sa gwałcone dosłownie w celu zarabiania kasy!!Nie interesuje hodowce ze suka jest wycienczona bo ona ma przynosic dochod!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tak
poza tym te psy maja warunki jak w schronisku...zamkniete w kojcach...nie traktuje sie ich z miloscia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tak
TAKIE HODOWLE to nic innego jak zwyczajny biznes i to biznes oparty na cierpieniu zwierzaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest napisane Hodowla przyjmie psy każdej rasy i w każdym wieku z rodowodem. Mile widziane suczki Odbierzemy z całej Polski. ale każda szanujuąca się hodowla to specjalizuje się w jednej bądż dwóch rasach!!!!! każda rasa ma inne wymagania,psy niektórych ras nie toleruja się!!! to co chce zrobić autorka topiku to nie żadna hodowla,a szalony pomysł na łatwe pieniądze!!!!!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosalinda widać że masz dobre intencje, ale zastanów się chwilę nad tym co się dzieje w takich hodowlach gdzie rozmanża się psy na potęgę tylko dla kasy. W jakich warunkach te psy przebywają, jak są traktowane - suki rodzą rok w rok, siedzą w kojcach, psy są rozmnażane beż żadnego planu i przemyślenia sprawy, nie badane na choroby genetyczne. Pani czy Pan z hodowli pisze - przyjmę każdego psa ! NA RASIE TRZEBA SIE ZNAĆ, ludziom zajmującym się prawdziwą \"hodowlą\" zajmuje to czasem nawet lata. HODOWLA TO NIE TYLKO ROZMNAŻANIE ALE TEŻ UDOSKONALANIE RASY. Widziałam już takie hodowle z papierami gdzie psy miały warunki nie lepsze niż w schronie:( Bardzo kiepskie macie podejście do sprawy państwo \"hodowcy\" z mazowieciego. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tak
CHOMIK jedno sprostowanie...Suki rodza w takich hodowlach nie w rok w rok a 2 razy w roku!!!Doslowmnie 2 razy bo 2 razy do roku maja cieczke!!Te suczki sa przez to strasznie wycienczone...ogladalam o tym kiedys reportaz...takie hodowle to dla psow tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tak
dziwie sie ze ludzie posuwaja sie do takich metod jak gwałcenie suki po to tylko zeby zrobic na tym kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem te szczeniaki są sprzedawane pod wystawami psów za grosze jako - po rodowodowych rodzicach :O wiem co piszę,bo sama mam suczkę z rodowodem i wystawianą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem te szczeniaki są sprzedawane pod wystawami psów za grosze jako - po rodowodowych rodzicach :O wiem co piszę,bo sama mam suczkę z rodowodem i wystawianą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROSALINDA PACZEKO - zaadresuje wypowiedź do Ciebie bo najbardziej sie obruszasz w temacie \"przeciw\" . Owszem taka \"hodowla\" jest niejednokrotnie gorsza niz schronisko . Pies ma wartość i prawo do zycia tylko wtedy kiedy daje zysk . Czyli jesli suka ma \"czynna \" macice to rodzi 2 razy w roku do czasu az z wycieńczenia juz nie może rodzic - jak wyglądaja szczeniaki z takiego miotu chyba nie musze opowiadać . Co sie dzieje z taka suka później ? Jak myslisz ? Jesli nie wiesz zdradze Ci tajemnice poliszynela - ogólnie rzecz biorac dostaje w łeb ( dobrze jesli humanitarnie ) . Z samcami sytuacja wyglada podobnie . W takim miejscu pies to towar - wiesz ile kosztuje leczenie ? Jest drogie czyli sie nie kalkuluje . Nawet w schronisku ( nie rzeźni , ale takim spełniajacym wymogi ) zwierze nie jest traktowane tak bardzo przedmiotowo . I jeszcze - wiesz co to hodowla z prawdziwego zdarzenia? To pasja , zwykle dotyczy jednej , badź 2 ras - olbrzymie zaangazowanie włascicieli psów , zdrowe zwierzeta , dobrze odchowane szczenieta . Nie eksloatowane ponad wszelkie wyobrazenie suki rodzace tak czesto , jak czesto maja cieczke . Litosci ... kochasz zwierzeta ??? To dziwna ta Twoja \"miłość\" , podobnie jak ta \"hodowla\" - która przynajmniej przez szacunek dla prawdziwych hodowców , powinna sie zwac \"rozmnażalnią\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×