Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

takaONA26

prezenty ??? planujecie juz co kupic?

Polecane posty

Gość ja juz kupilam
Dla faceta gre Wiedzmin, ksiazke i ramke na zdjecia z radiem, rodzicom zamierzam kupic masazer do stop. Przyjaciolka dostanie wlochata poduche w ksztalcie serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalej
ejjj, musisz wejsc na strone i kliknac prezent od mikolaja. tam jest lista prezentow. jak jakis ci pasi, to klikasz list do mikolaja, wstawiasz adres mailowy komus kto ma to Tobie kupic i wysylasz :) Moj mikolaj juz to dostal :D aaa link http://www.systemtchibo.pl/ - nie ma bez\posredniego przekierowania. musisz patrzec na takie latajace prezenty i wybrac odpowiedni ;)) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka3
Ja kupie swojemu facetowi telefon LG LG KU250.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimbabwe
Ja kupie mojej ciórce kupić odkurzacz. Ma dziewczyna nowe mieszkanie to jej się przyda. To jest odkurzacz Samsunga, czerwony w kwiatowe wzory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klocek5
Ja dla męza kupie koszule i krawat Wólczanka/Vistula w naszym wrocławskim Factory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łetam
wolczanka sie strasznie zeszmacila,nie warto kupowac tych koszul-wiem co mowie bo pracuje w sklepie z meska odzieza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NANOWYPEŁNIACZ ZMARSZCZEK 30ml Nanocząsteczki kwasu hialuronowego wnikają w skórę i pęcznieją powiększając 30-krotnie swoją objętość-natychmiast wypychają zmarszczki od wewnętrz.Efekt wygładzenia utrzymuje się przez cały dzień. Wspiera odnowę włókien kolagenowych, wzmacnia i nawilża skórę. ... więcej na stronie www.monimar.pl Polecam stronke Dobre kosmetyki na gwiazdkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudunianiene
zimbabwe co to za kwiatow odkurzacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrambola
Ha, a ja już mam połowę :D Książkę \"Obrzędy i obyczaje polskie\", bluzkę dla siostry, telefon na kartę simplusa z gwiazdkowej promocji i płytę NiNa, siostrzeńcowi zabawki z Kalimby. A reszta do końca tego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biolizee
ja już wymyśliłam co dla kogo, u mnie w rodzinie prawie wszyscy mole książkowe, także poleciało już wielkie zamówienie do empiku, teraz czekam na paczkę :) a w niej m. in. "sekret" r. byrne, "złoty kompas", "piórka prawie wszystkie" Sztaudyngera (rewelacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizu
a ja kupilem obrotowy wieszak na krawaty ojscu - rewela hehe na niezlym bajrze. Bratu mowiacy otwieracz do butelek, a mamie grajaca lopatke do toartu - ale mieli miny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile zapłaciłaś za mp4
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwiona
mizu fajny link, dzieki. a gdzie oni maja te sklepy? to przez net sie kupuje? Nie spotkalam wczesniej takich rzeczy. Praktyczne i na bajerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizu
w reaku maja sklepy. a necie chyba tez jak sie nie myle. teraz prawie wszystkie sklepy masja wysykke. ja w realu kupilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja-moja
a ja bym chciałam Viewty niech mi ktoś kupi ten piękny telefon....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czlek
ee mirna, ale kicha ten sklepik. ten pierwszy jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idą swieta
z powodu tego,że straciłam prace i nie mam kolasalnej gotówki moje prezenty w tym roku bedą skromne... chłopak: czapka(razem nawet wczoraj kupiliśmy ale dostanie dopiero na świeta) Mama chłopaka- zamówiłam jej z Avonu zestaw szczotek do włosów+ odżywka w sprayu bez spłukiwania. Brat-chyba mu kupie dezodorant;) bo innego pomysłu nie mam. tata-woda po goleniu Mama? wszystko co mozliwe chyba ma... bede musiała pomysleć. tata chłopaka-? kufek do piwa prawdopodobnie... bo też słabo z pomysłem-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopakowi kupuje wycieczke na mecz do londynu,corce rozne lalki i inne rzeczy z listu do mikolaja. natomiast ze znajomymi umowilismy sie,ze robimy prezenty z jajem,a wiec kupie np. skrzynke cocacoli,podoklejam napisy polococta i dam takiemu bardzo niskiemu kumplowi. bede miala 16 znajomych w domu,wiec dzieciaki dostana zawrotow glowy z nadmiaru prezentow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arodżer
A ja dam w prezencie gwiazdkowym zestaw startowy i telefon nokia. Mają taką fajną akcję promocyjną (gwiazdkowy hit), gdzie do jedej osoby można dzwonić za darmo ( i wysyłać esemsy). Będzie sobie mogła moja dziweczyna dzwonić do mnie ile tylko będzie chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidja_jj
ja dam mojemu mezczyznie telefonik LG KU250.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zywy
eloo, mizu sprawdzilem ten Twoj link z listem do mikolaja! to dziala!!! Dostalem to co chaialem. a jeszcze mama podziekowala mi za podsuniecie jej fajnego sklepu. thnx stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×