Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katariiis

Jaki tel kupic

Polecane posty

Gość katariiis
ma byc ladny z klapka aparatem pozatym funkcjonalny nie drogi w miare nowoczesny polecajcie prosze bo sie nie znam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczkaaaa
ja ma se w 300i z klapka ma fajne sluchaweczki dobrze sluchac muze w zestawie jest kara 256 i mozna spboe posluchac muzy dodatkowo ma radyjko ma troche dziwny kształt ale wygodnie wyciąga sie go z torebki bardzo polecam w zestawie jest dodatkowo kabelek tak ze mozna sobie sciagac muze gry motywy i inne za dorma z netu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym poleciła kilka kobiecych: Nokia 7373 - mam obecnie, fajna, , wygodna, aparat 2.0 megapiksela, odwracana klapka Nokia 6111 - też tak jakby z klapką, tylko rozsuwaną Nokia E65 - też rozsuwana klapka Orientuję się tylko w nokiach, więc szczerze polecam Ci te modele :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płateczka
ja tez przymierzam sie do kupna telefonu ale ja chce miec LG Prade. Moze tez by Ci sie spodobala. Naprawde ladny i kobiecy telefon no i do tego "Prada" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nokie 7373 i jest fajna teraz zamowilam jeszcze Nokie 6131 z tego co slyszlam to tez jest w miare. Polecam Nokie to bardzo dobra firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gypsyyy
ja polecam motorolke K1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniusia00000
Ja polecam Motorole V6 Max obecnie ją mam i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia 61 31
Mam i jestem z niej zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaa...kkk
Nokia 6131 to dobry tel.ja mam srebrny w sródku biała klawiaturka jak dla kobiety to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak kropeczka polecam sony ericsson w300i mam własnie teraz taki bardzo sie lubimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płateczka
Dlaczego nie LG? Czy ten kto nie poleca moze napisac cos wiecej a przede wszystkim podac jakies argumenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migaska
a ja proponuje prade lepiej troszke kaski uzbierac a kupic cos poazdnego niz kiepski tel za marne grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fazolduś
Mam takie pytanko co do sony ericssona w300i, zamowilam sobie ten telefon, teraz dopiero dowiedzialam sie ze ma tylko 0,3 mpx, powiedzcie mi jakie zdjecia robi! czy ładne?? jeśli ktos mógłby wysłać mi na meila jedno z nich byłabym bardzo wdzięczna :) HEL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×