Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urodzinowa mama

1 URODZINY kinderbal, dania,zabawy,prezenty, zaproszenia...

Polecane posty

Gość urodzinowa mama

Organizuje roczek dla swojego dziecka i zastanawiam sie jak zrobic fajne zaproszenia . Czym poczestowac 13 dzieci, jakie zabawy dla nich zorganizowac.Macie jakies propozycje? Acha ide potem na roczek kolegi synka i tez musze mu kupić prezent. Co mozna kupić rocznemu dziecku tak zeby rodzice i dziecko było zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdkdhfgkfhgk
Wyświetlamy tematy: 1-20 (z 80) Forum Temat [Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci] Co kupić na roczek? Zbliża się roczek mojej chrześniaczki. Nie wiem co kupic jej na roczek. Myślałam o rowerku (trójkołowym) Macie może lepsze pomysły? [Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci] Prezent na roczek co mogę kupić swojemu synkowi na roczek?? oczywiście oprócz tortu:). [Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci] prezent na roczek co kupić rocznemu dziecku na roczek ? za ok. 100 zł. [Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci] zaproszenie na ROCZEK Czy kroś zna jakąs sprawdzoną internetowa stronke gdezie mogłabym zamówić zaproszenia na roczek.Szukam i szauakam na googlach ale nic z tego nie wychodzi.Byłaby [Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci] Prezent na roczek czy taka zabawka nadaje się na prezent na roczek? http://www.allegro.pl/item208472885_super_laptop_30_programow_super_jakosc.html [Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci] Jak zorganizowac roczek?? Moja córeczka niedługo kończy roczek. Wypada w tygodniu, wiec będę wyprawiaćgo w sobotę. Czy ten "obrządek" z kieliszkiem, różańcem i pieniążkiem mam jej zrobi [Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci] 1 URODZINY kinderbal, dania,zabawy,prezenty, zaproszenia... Organizuje roczek dla swojego dziecka i zastanawiam sie jak zrobic fajne zaproszenia . Czym poczestowac 13 dzieci, jakie zabawy dla nich zorganizowac.Macie jaki [Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci] jak wyprawic roczek dziecku???? w najblizszym czasie wyprawiamy dziecku roczek beda dziakowie,chrzesni nasi rodzice i my ogole okolo 18osob. Nie mam pojcia co powinno byc do jedzenia!robimy z [Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci] Co za prezent,na roczek dla chłopca? [Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci] akie prezenty kupujecie na roczek? [Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci] pomozcie- co sie kupuje na roczek dla dziewczynki? [Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci] prezent na roczek? co polecacie?Dla własnego dziecka... [Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci] roczek dziecka-jakie menu proponujecie w takie upały? [Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci] co na urodziny dla dziewczynki na roczek? Jestem chrzestną i mam problem. Pomożecie? [Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci] Co na obiadki dla roczniaka? Co nowego moge podac dziecku gdy skonczy roczek?Jak zmienia sie menu?Prosze o rade. [Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci] Jaki proszek do prania dla dziecka?? Czy jak dziecko skonczy roczek mozna prac ciuszki zwyklym proszkiem dla doroslych??? [Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci] Co dla dziewczynki na roczek ??? Chrześniaczka mieszka daleko nie mam pojęcia co mogłabym jej dać w prezencie?? Z rodzicami też mam maly kontakt więc nie zapytam :o [Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci] kto ma dzieciaki rok po roku jestem w ciazy z drugim a pierwsze dziecko ma roczek boje sie ze sobie nie poradze kto jest w podobnej sytuacji [Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci] Do mam które przestały karmić dzieciątko Mój Pawełek ma roczek i chciałabym odstawić go od piersi ale boję się że nie będzie chciał pić mleka Bebiko (lub innego). Kupiłam mu jak miał pół roczku na prób [Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci] MAM PYTANIE DO MATEK Zostałam zaproszona na roczek mojego chrześniaka,nie wiem co mam kupić, jaki rozmiar ubranek nosi roczne dziecko????? następne wyniki »

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdkdhfgkfhgk
wystarczy wpisac roczek w wyszukiwarke i masz 80 tematow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzinowa mama
fdkdhfgkfhgk no właśnie nie ma za bardzo w tych tematach tego co chciałam znależć dlatego załozyłam ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Wpisz w wyszukiwarkę kinderbal i wyświeli ci się sporo linków. Chciałam ci podrzucic coś gotowego, ale w każdym jest po trochu i najlepiej będzie, jak poczytasz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po cholere dla ROCZNEGO dziecka kinderbal???????????????????? Myslisz ze dla niego to frajda? Szczerze watpie, Ty sie urobisz na maksa, dziecko bedzie wymeczone, nie zapamieta z tego absolutnie nic, a radosci (moim zdaniem) nie da mu to za grosz. Lepiej zaprosic dziadkow, ewentualnie jakiegos malucha z rodziny, jak akurat jest, i spedzic z dzieckiem fantastyczny dzien tylko dla niego, zareczam Ci, kinderbali jesczez sie narobisz w zyciu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tortownica
też uwazam, że to idiotyzm no chyba że wsród gości sa dzieci minimum 2-letnie i to one stanowią większość ale zwykle zna sie rodziców rówieśników swojego dziecka, więc dla jednolatków robic kinderbal... trochę bez sensu zrob za rok, a teraz normalną małą imprezkę dla dorosłych - babć, ciotek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo7890
co jest konieczne by Kinderbal był udany Waszym zdaniem? bo właśnie chcę zorganizować go dla mojego malca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka czterolatka
kinderbal jak nazwa wskauje, jest dal dzieci ,ale roczne dzieci nie umieją się razem tak naprawdę bawić.... są na etapie "mama, bubu, kici' i raczkują/ledwo chodzą... co innego 2, już na pewno 3 urodziny... ale roczek :O chyba tlyko na prezenty liczysz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci zaczynaja sie bawic
w grupie dopiero jak maja okolo 3 lat - wczesniej to kazde dziecko samo sie bawi - widzialam jak to wyglada w zlobkach a tam sa dzieci wlasnie do ukonczenia 3 roku zycia Uwazam ze kinderbal dla rocznego dziecko to wielka pomylka- dzieci nie beda razem sie bawic , co gorsza beda sobie wyrywac nawzajem rzeczy ( takiemu dziecku nie wytlumaczy sie jeszcze ze tak nie mozna postpowac ) poza tym wiele dzieci bedzie marudzic , bedzie placz itp . ty sie umeczysz , dzieci sie umecza i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po 30
Też uważam, że taki kinderbal to przesada. 1 urodzinki najlepiej zrobić w gronie najbliższych, aby dziecko wszystkich znało, nie było zdenerwowane, zmęczone, bez zbędnych atrakcji. Uwierz mi, że dla takiego maluszka obecność najbliższych i kilka nowych zabawek będzie i tak nie lada atrakcją. No i torcik oczywiście. Kinderbal ma sens, kiedy dzieci zaczynają się wspólnie bawić - wg mnie 3 latek najwcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 1,5 rocznej Juleczki
tez uwazam to za przesade na 2 urodziny OK ale na roczek?? przeciez to za małe dziecko czy ono juz wogole dobrze samo chodzi? co ono beidze robilo na tym kinderbalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie...
No wlasnie... co takie dziecko bedzie robilo na kinderbalu? A w dodatku 13-cioro takich dzieci? :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiecałam synowi (4 lata), że zorganizuję mu kinderbal na urodziny, taki z prawdziwego zdarzenia i że zaproszę jego kolegów z przedszkola. Macie może jakieś ciekawe pomysły jak to zorganizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na roczek zapraszasz "przyjaciół" dziecka...???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz dziecko w tym wieku i nie wiesz co kupić jego rówieśnikowi, masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mowa o urodzinach dla czterolatka, to jest to już dość duże dziecko więc może zastanowicie się nad organizacją przyjęcia w takim miejscu: http://www.babyclubcafe.pl/. Są animatorzy zabaw, na pewno będzie się lepiej bawić niż w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka zlota regula na urodziny dziecka-ile latek,tyle zaproszonych dzieci w przyblizeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×