Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka jedna zołza

SPODNIE RURKI!!!!!!!!

Polecane posty

mam pytanie.Noszę spodnie rozmiaru 42 i nie ukrywam że mam dość dużą pupe, uda i lydki tez niczego sobie...;/ czy pasuja do mojej budowy spodnie tego typu? wlozone np w kozaki takie do kolan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polowa ludzi powie ci ze tak
druga ze nie. Spytaj lepiej kogos bliskiego zyczliwego, albo zdecyduj sama, Rozmiar 42 to sredni rozmiar, czyli dla ludzi. Jesli sa rurki w tym rozmiarze to logiczne ,ze je mozesz nosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,ze powinnas darować sobie rurki. One ujawnia wszystkie mankamenty Twojej figury. Bo na pewno jakieś masz przy takiej wadze.Możesz wygladac potęznie i klocowato. Zdecyduj sie na inne spodnie. Chyba najlepsze będa matariałowe. Ale nie jakies ciotkowate, tylko o fajnym modnym kroju. Pozdrawaiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie od przesady ze materialowe nie wygladam jak jakas gruba baba ale nie jak jakas modelka mam co prawda wiecej ciałka a o rurki pytam tak o bo mi sie one podobaja na kims ale na sobie jakos niezbyt i tylko pytam o zdanie innych :)ja uwielbiam jeansy ale rozszerzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nosze wprawdzie rozmiar cos miedzy 38 a 40, pupe tez mam szeroka, ale rurki nosze, bo po pierwsze dobrze sie w nich czuje, po drugie podobaja mi sie, a po trzecie, spojrzmy na przyklad na beyonce albo na jennifer lopez- moim zdaniem super wygladaja w rurkach i podobaja mi sie w nich duzo bardziej niz kate moss! to nie kwestia tego, co komu pasuje, tylko komu w czym wygodnie, wiec jesli Ty sie dobrze czujesz w rurkach, to je nos i miej gdzies, co inni sadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×