Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Boxerszirt

MAJTKI vs BOKSERKI

Polecane posty

Gość ROZPOCZONAosa
jakoś nie kręcą mnie kolesie z slipkach :D JESTEM ZA BOKSERKAMI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole zdecydowanie bokserki takie srednio obcisle.Nosze takie z rozporkiem wtedy latwiej sie wysikac.Poza tym jak stanie to ma wiecej miejsca niz w slipkach a do malych nie nalezy.Pozdrawiam i czekam na komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie atrakcyjniej wygląda facet jak wyjmuje z bokserek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z powyzsza wypowiedzia , nosze tylko bokserki i tez ,,wyjmuje ,, z bokserek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafaellllo
to moze pokazac jak sie w tych bokserkach odznacza podczas gotowosci do dzialania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stringi albo nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wole bokserki ze wzgledu na niemaly ,,sprzet,,ktorym dysponuje i przydalby sie jeszcze rozporek aby ten ,,sprzet,,mozna bylo wyjmowac bez opuszczania w dol bokserek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mały sprzęt i tylko slipki i to jak najbardziej skąpe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bokserki to nosi wydziczały ogrodnik bo upycha w galotach krótki wąż ogrodowy chowa tam na dodatek psa wraz z budą i karmnik dla swojego kanarka ;-) acha i kabel usb dla channy z itfu ;-) pzdr padalce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wyłącznie bokserki. Tak samo na basen czy plażę. Slipy są blech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz przyjaciół do wspólnej masturbacji ? Masz dość marszczenia drągala ? Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bardziej wole nosic bokserki,najlepiej jak maja rozporek,wtedy latwiej mozna sie odpryskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie chodzić w bokserkach, wtedy ku**s wraz z jajkami luźno zwisa sobie w spodniach. Jak zakładam slipki, to "mały" mi sie kurczy, wciska do wnętrza i ledwie go widać. Jak ściągam slipki to jest taki biedniutki, malutki, schowany. Z bokserek wyskakuje zawsze duży, napęczniały. Oczywiście, jak jestem w dżinsach, to zakładam slipki i wtedy mały się męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli lubisz nosic bokserki to dlaczego gdy chodzisz w jeansach zakladasz slipki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bokserki

Ja wole bokserki. Kiedys nosilem slipy ale potem wychodzil mi z nich penis. Teraz mam bokserki i juz moj penis ma duzo miejsca

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makss
Dnia 26.10.2007 o 01:41, Gość Boxerszirt napisał:

Odwieczny pojedynek gigantów. Co wy wolicie i dlaczego oraz pytanie do pań w czym wolą facetów. Ja osobiście preferuje bokserki.

Mnie w ogole wkurza ta ...ska nazwa"bokserki".Nie jestem zadnym bokserem,tylko normalnym mezczyzna i nosze MAJTKI.W tym wypadku zwane SZORTY a nie zadne .."bokserki" !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×