Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jfkal

pytanie do zorientowanych

Polecane posty

Gość jfkal

mam pytanko, czy kobieta w ciąży może pić napoje energetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfkal
jak radzicie sobie z ciaglym zmeczeniem, kurcze chodze do pracy a jeszcze musze dzisiaj zaliczyc uczelnie i padam z nog, i nie to zebym nie spala bo sypiam po 8 h a i tak chodze jak lunatyk, ograniczylam kawe do jednej slabej filizaneczki moze to przez to jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
myślę żę powinnaś już oznajmić w pracy a na pewno na uczelni ze jesteś w ciąży ja teżbardzo byłam zmęczona w ciąży i studiowałam jak sie na uczelni profesorowie dowiedzieli to miałm dużo lżęj zwalniali mnie z zajęć, mogłam położyć nogi na krześle i wogóle totalny luz nawet 5 z egz na których nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnych miałaś wykładowców, moi męczyli mnie czasem godzinę na egzaminach po to, żeby udowodnic, że umiem tlyko na 3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty walenty z podhala
na red bull'u pisze wyraźnie, że nie można .............. ale napij się na zdrówko :) dziecko się uskrzydli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelle
monisia wspólczuje ći ja to gdybym już nie skończyla studiów to bym miała stypendium naukowe nawet prace mgr pomogli mi napisać i przedłużyli czas oddania żebym mogła się dzieckiem zajmować. za to jestem im wdzieczna razem z mężem na jednym roku byliśmy a jak urodziłam to na karzdych zajęciach mu sto lat profesorowie kazali śpiewać i szczerze gratulowali, mały ma już 11 msc a ja nadal chodzę na uczelnie do moich doktorów bo mnie zapraszaja z dzieckiem. aż mi się chce zacząć drugi kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×