Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facio-kaski

28 letni facet mowi ze zbyt mlody na ojcostwo normalne?

Polecane posty

Gość eeeeeeee tam
moj maz tez tak mowil i pierwsze dziecku ur sie nam jak on mial 31 lat teraz ma7 i mamy juz 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listekgf
no pewnie ze noramlne w xxi wieku, chyba ze ty piszesz do nas ze sredniowiecza ale wykluczam to, bo wtedy nie bylo komputerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalkkka
Faceci dojrzewają po 30-stce. Mój też nie chciał mieć dziecka, a po 30-stce stwierdził, że jeśli nadal chcę dziecko, to możemy je mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój partner jeszcze rok temu zupełnie nie był gotowy na dziecko. w tym roku skończył 30 lat i jakby coś w nim pękło :) nie martw się oni troszkę później dojrzewają pod tym względem - oczywiście nie wszyscy tak jak nie wszystkie kobiety chcą mieć dziecko wkrótce po 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facio-kaski
fajnie jestesmy razem 8 lat ja mam 25lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma 41 lat i mówi, że już jest za stary, szczególnie jak polata godzinę na czworakach za swoim synkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moly2222
mój ma skończone 35lat i własnie mnie błaga o jeszcze 3 lata, bo też twierdzi, że jest za młody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej NORMALNE
mój ojciec ma 51 lat i nadal do ojcostwa nie dorósł, to taki typ, zawsze bedzie egoistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdzielę, powariowali ci faceci, niedługo dopiero na eneryturze będą dojrzali do dziecka :D:D:D Stare pryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem w ciazy
z 53 letnim przystojnym dojrzalym mezem i mam 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty walenty z podhala
normalne. Mam 27 lat i do dzieciaków mi się nie spieszy. Najpierw dobrze rozwinąć firme, auto, dom, podróże a gdzieś na końcu dziecko ................ albo wcale dzieci :) idź poczytaj o wyskakujących czopach na "czy to już poród" to ci głupoty z głowy odejdą. Weź się za prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasfsdfsd
jasne że normalne Ja mam 27 lat (jestem kobietą) i uważam że jestem za młoda na dzieci, totalnie sobie tego na razie nie wyobrażam. W Stanach wszyscy się chajtają i mają dzieci przed 40-tką, to tylko w Polsce 28-latka ma się za starego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty walenty z podhala
eeeeeee w Polsce to i 15-latki noszą brzuchy a 25 lat już stara panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej NORMALNE
wierzcie mi, że niektórzy nawet do usranej śmierci nie dorosną do odpowiedzialności za drugiego człowieka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem w ciazy z..
sdas....masz racje.ja rowniez czulam sie za mloda na dziecko w wieku 27 lat.tez nie mieszkam w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej NORMALNE
ja mam prawie 30 lat i czuję się wciąż za młoda na dziecko, ale wiem, że mam to po tatusiu i czuję, że jak nie teraz to nigdy nie będę gotowa, tak jak i mój ojciec dlatego staram się o dziecko pomimo wszystko... pomimo tego, że wciąż wydaje mi się, że to jeszcze za wcześnie, bo jestem za młoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieprzenie. 28 lat facet, poważnie myślący o kobiecie, chce juz mieć z nią dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×