Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

neni

BRAK OKRESU - KIEDY DO GINEKOLOGA???

Polecane posty

po ilu dniach od niewystapienia okresu powinno sie isc do ginekologa? z gory dzieki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
najpierw zrob test:) a ile jestes po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam test, wyszedl negatywnie ... 1,5 tygodnia juz czekam :/ kiedy powinnam isc do lekarza? dodam jeszcze, ze odstawilam tabletki po ponad 2 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to trzeba było tak od razu
w tej sytuacji nie ma mowy o spóźnieniu okresu, po prostu jeszcze sie nie pojawił organizm bardzo długo wraca do normy u wielu kobiet w przypadku odstawienia tabsów ja poszłabym na Twoim miejscu do gina już teraz by coś ustalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o to mi chodziło - ile powinnam czekac na pojawienie sie tego 1 okresu po odstawieniu :) z jednej strony bylam przygotowana na jakies komplikacje po odstawniu ale z drugiej sadzilam ze ten pierwszy dostane w miare w terminie a jednak czekam i czekam i doczekac sie nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to trzeba było tak od razu
dziewczyny potrafią czekać miesiącami tylko nie wiem na co:O najlepiej idź do gina i ustalcie co i jak, do kiedy masz czekać itd. ja po odstawieniu tabletek normalnie dostałam @ w terminie więc nie miałam problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie większość moich kolezanek po odstawieniu rowniez dostalo w terminie przynajmniej ten pierwszy okres... ja niestety nie mam tego szczescia i denerwuje sie wyczekujac na niego :o robilam juz test po terminie spodziewanego okresu, mam nadzieje wiec ze gdyby byla to ciaza to powinien ja wykazac? najgorsze jest to ze nie mam zadnych dolegliwosci typowych dla okresu, nie boli mnie brzuch ani nic takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
moim zdaniem powinnas isc do gina. moze jakos da sie wyregulowac te wahania. szczerze nie wiem bo nigdy nie bralam tabsow, ale ja bym juz poszla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak wlasnie zrobie i pojde dzisiaj zeby dowiedziec sie co mam robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gin powiedzial ze jezlei nie dostane w ciagu 2 miesiecy to mam przyjsc hmmm dziwne to jakies :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×