Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elkom25

PIERWSZY RAZ PO PORODZIE

Polecane posty

Gość elkom25

Miesiąc temu urodziłam córeczkę. Zbliża się czas, kiedy będziemy mogli z mężem się kochać. I niestety, ale boję się tej chwili. Pomijając fakt, że wstydzę się swojego ciała, to lękiem napawa mnie to, że może boleć, że może nie wyjść (zwłaszcza, że nie kochaliśmy się od kilku miesięcy). Po pierwszym porodzie bolało mnie za pierwszym razem, a później przez kilkanaście następnych stosunków (pomimo delikatności partnera). Jak poradziłyście sobie z tym? Jak reagowali Wasi mężczyźni? Piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty walenty z podhala
no taaaaaaaaaaaaaa konsultacja na forum konieczna po co gadać z mężem lepiej tu z obcymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty walenty z podhala
co z żelem ? napchać na maxa ? Może być aż tak sucho ? Uj, to się cipsko poobciera !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty walenty z podhala
Te Moonisia - ładne masz to dziecko, ale oczy to po kim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żel bardziej dla komfortu psychicznego :) wystarczy mała ilość - tyle ile wyciska się na raz z dozownika :D dziękuję za komplement w imieniu córci :) oczka podobno po mnie, ale reszta czysty tatuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty walenty z podhala
jakie one w końcu są bo na jednym wyglądają na brązowe a na innym na niebieskie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkom25
Święty walenty z podhala nie ironizuj. Z mężem o tym rozmawiałam. On też ma obawy, może nawet większe niż moje. Szukamy metody, ktora sprawiłaby, że ten pierwszy raz nie będzie źle wspominany przez nas przez najbliższe miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×