Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beznadziejność

Co dalej z tym robić???

Polecane posty

Gość Beznadziejność

Skończyłam studia, mam doświadczenie głównie w handlu, troszkę w bankowości. Nie mam pracy, bo do biura mnie nie chcą bo nie mam doświadczenia i nie znam dobrze angielskiego, a do sklepu mnie nie wezmą bo mam studia...co za bezsens! No i gdzie szukać pracy skoro dla jednych jestem za dobra a dla drugich za kiepska, a gdzie ten pracodawca po środku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznadziejność
tam trzeba język znać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dokładnie
to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznadziejność
do- "mam dokładnie" i jak sobie z tym radzisz? gdzie szukasz pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dokładnie
szukałam wszedzie w banku, w butikach, w telemarketingu-juz takiego doła złapałam, bo siedzenie w domu to nie dla mnie.Ciagle wymyslałam jak udoskonalić swoje cv i list zeby skłaniał ich do zaproszenia mnie na rozmowę, ale nic.Chyba jedynym wyjsciem jest otworzenie czegos wlasnego-tylko skad kasa? Wszyscy wymagaja doświadczenia, ale jak mam je zdobyc?Na kursy mnie nie stac(średnio 950zł) a w UP miałam za mało punktów i sie nie dostałam.Najlepsze jest to ze w UP żeby dostać na jakikolwiek kurs bezpłatny to trzeba spełniać konkretne wymagania np mieć prawo jazdy, znać średnio lub komunikatywnie jezyk, mieć (wymienione przez nich) doświadczenie... zastanawiam sie po co jest ten UP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dokładnie
dawałam ogłoszenia na portalu internetowy, co tydzień kupuję wyborcza, na email przysyłaja mi z róznych portali ogłoszenia o prace, a gdy poszłam gdziekolwiek osobiście zeby zostawić cv lub pytałam czy są jakieś przyjęcia do pracy to odsyłali mnie do ich strony internetowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznadziejność
Tak, znam to. Moim rytuałem jest kupienie wyborczej w poniedziałek i cały dzień przy komputerze po wszystkich portalach z ogłoszeniami. Ciągłe wyczekiwanie na telefon! Obsesja prawdziwa. Siedzenie w domu sprawia, że moja samoocena spada drastycznie w dół :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dokładnie
tak, z telefonem to nawet chodze do toalety bo jakby zadzwonili to żeby nie przegapić.bylam nawet na takiej rozmowie-selekcji ktora trwala 6godzin i gdzie trzeba bylo przed 60osobami wychodzic na srodek i mowic rozne rzeczy-stanowisko:konsultant ds ubezpieczen w zespole call center.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody informatyk...
Sprawdzaj ogłoszenia w urzedzie pracy, na portalu www.pracuj.pl www.praca.gazeta.pl www.infopraca.pl Kupuj wyborcza w pon. oraz anonse jakies lokalne. Roznoś też CV po firmach. Swoją drogą dziwne,że nie łapiesz się na kurs dla absolwentów... Aha-skąd jesteś??? Jakie miasto? Przecież wszędzie brakuje ludzi do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dokładnie
wiesz ja czesto wchodze na strony roznych firm i wysylam lub aplikuje swoje cv mimo ze nie ma ofert pracy, wiec to nie jest tak ze tylko siedze i przegladam oferty.Rozgladam sie wokol siebie i patrze na rozne firmy zeby wejsc na ich strone i zobaczyc czym sie zajmuja i ewentualnie wyslac do nich cv.Pracy jest dużo ale niektorzy szukaja na stale i na caly etat, a o to jest ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dokładnie
ale mimo wszystko dzieki za rady bo kazda rada jest bezcenna. A co do znajomych to u mnie wszyscy wiedza ze szukam pracy. A na kafeterii po to jest dział Praca... żeby tu zagladać bo tu też czasem mozna sie czegoś dowiedzieć o firmie albo przeczytać ogłoszenie o praca-choć to ostatnie to rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dokładnie
nawet na słupach czytam ogłoszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznadziejność
do mam dokładnie- długo już szukasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dokładnie
październik to 5 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dokładnie
dorabiałam chwile na lewo bez umowy zeby zasiłku nie stracic bo co mialam robic, a kasa potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokoo
mi się wydaje że coś w CV masz nie tak .... może pomyliłaś numer telefonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dokładnie
nie pomyliłam a nawet zamieściłam krotka info o obowiazkach jakie mialam na konkretnych stanowiskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pracująca ale szukająca
Dużo też zależy od szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykly ze srednim
Nie rozumiem jak osoba z wyższym wykształceniem może nie znać ang... żenada. Ja po technikum bez problemów znalazłem prace... Mam 3 kursy, i znam 2 języki... Myslicie ze studia wam "zagwarantują" prace??? Jesteście w błędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten co tu robi
to się ciesz i uszami klaskaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×