Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marceliona

pytanko do okularnic-dzis wybrałam oprawki i .....

Polecane posty

Gość marceliona

rozwalilam moje okulary.przez przypadek ,lezaly na tapczanie,a ja na to plecak rzucilam i chyba potem usiadlam albo sie oparłam o to,i efektem sa polamane szkla i krzywe oprawki.byly bardzo delikatne,az za bardzo,bo zawsze wystarczylo ze jak sie podpieralam reka i dotykalam tych bokow to juz tak sie troszke krzywily.ale takie chcialam bo ladnie mi w nich bylo,mialy takie jakby bordowe ramki,na dole nie bylo oprawek,szkla u gory nawiercane byly.no i naprawa bedzie kosztowala tyle,ze bardziej oplaca sie nowe okulary wyrobic,bo te nawet po naprawie nie beda stabilne wiec nie ma co kasy wyrzucac.i wybieralam dzis dlugo nowe oprawki,spodobaly mi sie takie na zylce,ramka tylko u gory,a boki maja w taki wzorek jakby czarno biala kratka,ale wiecej jest czarnego.nie sa szerokie,takie posrednie sa.bo juz chcialam takie bardziej uniwersalne bo te bordo nie do wszystkiego pasowalo.mam ciemne brazowe wlosy,i w sumie wyglada to ladnie.myslicie ze taki wzor(ramka u gory jest czarna) bedzie pasowal do kazdego stroju? i jaki makijaz moge robic?mam piwne oczy,jestem krotkowidzem.brązy i beze wchodza w gre?rzesy chyba mocno wytuszowac?a kredka do oczu nie pomniejszy ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
czyżby tu żadnej kobietki w okularkach nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma okulary te na zylce ale wybieram sie po szkla kontaktowe :) okularom mowie NIE!!!!!! nosze je od 22 lat!dosc!chociaz jest duzy wybor w oprawkach i one dodaja uroku....idz po okularowe zakupy ze szczera kolezanka ktora ci dobrze doradzi albo z facetem.powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×