Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

go-for-it

mrozenie krokietow

Polecane posty

Poradzcie mi prosze czy krokiety nadaja sie do mrozenia? czy beda jeszcze pyszne po rozmrozeniu?? dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zamrożenia to nie wiem czy sie nadaja,ale w lodówce Ci troche wytrzymaja i bedą swieze.Oczywiście jesli włozysz jeszcze takie nieusmażone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Zaczarowana, mialam nadzieje ze zrobie sobie teraz duuuzo jak mam urlop w pracy i beda na \"kiedys\", bo na tak duze przedsiewziecie jakim sa krokiety nie zawsze mam czas po pracy:-(. dzieki mimo wszystko:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie dluzej niz poza lodowka;) mimo wszystko zrobie duzo, wiem ze w ciagu 4 dni ich juz nie bedzie, bardzo lubimy krokiety:) x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe raczej nie przetrwalby dlugiej drogi az z Londynu do.....ciebie;) mnie czasem tez taka wlasnie ochota nachodzi, ale brakuje mi czasu na to cale smazenie nalesnikow, robienie nadzienia i smazenie juz gotowych... dlatego chcialam ubezpieczyc sie na wypadek \"krokietowego bolu\" juz teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-a-ga
ja mrożę a potem jak mamy ochotę to układam zamrożone na blasze i piekę w 200 st. ok.25 - 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
go-for-it -----------Zamroziłam usmażone a to dlatego że troszke stały w lodówie i nie chciałam by się popsuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×