Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

warta grzechu

co wami najbardziej wstrząsnęło w czasach liceum?

Polecane posty

Gość nie chce mi się wspiywac hasła
że niektórzy uprawiają już seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M0onisa
obecnie najbardziej okrutne są dzieci w podstawówce, ok. 4-5 klasa, strasznie wredne. ja sama jestem w 1 klasie lo i w sumie nic mnie nie zaskoczylo. hmm, chociaz moze to, że na prawie na kazdym kroku spotykasz calujace sie osoby, w gimie tak nie było:/ przeciez nie musze na to patrzec, a chcac nie chcac musze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlode gowniary przed 18stka
ktore ubieraja sie i maluja nie mowiac o zachowaniu jak jakies pyszałkowate panny dziwki itp.HEh coraz mlodsze to glupsze pokolenie!!!!!!! Ja jestem w 3Lo ale nie mam takich dziewczyny jak roczniki mlodsze!!!! A irytuja mnie chlopaki w klasie maja 18lat a zachowuja sie jak 2latki oraz dziewczyny ktara tak samo zachowuje sie jak dzidzia a ubiera sie dosłownie jak stara babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce tu zoostac
mnie najbardziej w podstawowce bolało ze dzieci się smialy z mojego hmm...w pewnym sensie inwalidztwa, tego ze jestem ze wsi. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę też zrozumieć tego \"wykluczania\". to obrzydliwe... nie mogę się zrozumieć też że każdy każdego obga a potem dla odmiany liże mu du[e jak coś chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mna najbardziej wstrzasnelo
zachowanie moch kolegow i kolezanek na pierwszej wspolnej (i ostatniej :) ) imprezie. Do dzis 4 lata LO sa dla mnie zmarnowanymi latami. Nie mam tez zadnych znajomosci z tego okresu, ani zadnych milych wspomnien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystic Moon
Ja chodzę do 2 LO i nie sądziłam, że ludzie z mojej klasy mogą się tak zachowywac, rok temu impreza integracyjana u jednej z dziewczyn dla "elity" narypali się jak świnie, a później sobie opowiadali jakby to był jakiś niesamowity wyczyn. Niektore dziewczyny próbują mnie zgnoic tylko dlatego, że nie zachowuję się jak one czyli jak puste cizie. Chłopacy też się zachowują jak szczeniaki z podstawówki a nawet i gorzej. Trzyma mnie to że jeszcze tylko niecałe dwa lata i studia, wtedy poznam nowych bardziej dojrzałych emocjonalnie ludzi.( chcę się wybrac na taki kierunek gdzie pokemonów nie przyjmują)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronkowe_pantalony
Gdy byłam w 1 lo. pewnego dnia zauważyłam, że moja koleżanka ma na sobie koronkowe, czerwone majtki. To był dla mnie prawdziwy wstrząs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesniara z wyboru
Ja chodze do szkoly na wsi, chociaz sama jestem z miasta ( niestety). Specjalnie wybralam "wiejska szkole" i nie zaluje bo są to najpiekniejsze lata mojego zycia :). Nie ma w tej szkoel takich własnie lafirynd o ktorych tu piszecie, nie ma pustych chłopaczków z bogatych domów wozacych sie furami tatusiów, są za to swietni ludzie, naturalnie, nie ma tego szpanu ktory jest w szkolach w miescie. Chociaz teraz się troche pozmienialo, ja jestem w 4 klasie technikum i w porownaniu z tym co bylo keidy ja bylam w 1 klasie....Poprzychodziło więcej osob z miasta, coraz wieksze cwaniactwo. Najbardziej mnie smieszą te dzieciaki z pierwszych klas, woża sie jakby mieli telewizory pod pachami, oczywiscie obowiazkowo muzyka z telefonu na caly glos i lezie taki cwaniak po korytarzu...Az zal patrzec :). A najbardziej mnie zaskocyzlo to jak na pierwszej lekcji matematyki w tej wlasnie mojej cudownej szkole ;) dopiero 5 z kolei osoba potrafila mnozyc pisemnie na tablicy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mną wstrząsnęło, kiedy policja zrobiła nalot na ucznia klasy 5 technikum, bo znalazła narkotyki u niego w plecaku... afera była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mna wstrzasnęło to jak
pogotowie odbierało ze szkoły nasza nacpana do nieprzytomnosci kolezankę ...przezyła ale wspomnienie zostało straszne :O a bylo to 19 lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez moja nauczycielka od matmy tora rozniez uwelbiala ponizac ludzi sama wazyla 100 kg ja waze mniej niz 50 i do tego jestem kiepska z matmy i umieralam zawsze ze strachu przezd matma miala chyba sprawe za pobicie ucznia......:o i ogolnie wstrzasnelo mna ze taki niby renomowane liceum jest gowno warte :o a nauczciele chodza tam i nauczaja tylko z przymusu bo za to im placa i zadnej pasji nie maja w tym co robi ai nie potrafia jej prezkazac uczniom wyszlam z cudownego gimnazjum dlatego to byl dla mnie taki szok :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie fair...
Konczylem liceum w 99roku i dziewczyny nie byly tak latwe jak teraz, ile trzeba bylo sie nameczyc zeby zaciagnac jakas do lozka :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mukaka
ktos tu pisal o tym ze na wsi sa bardziej cywilizowani ludzie. otoz u mnie bylo odwrotnie. ja pochodze ze wsi , tyle ze takiej wiekszej i dojezdzalam autobusem do szkoly . i w autobusach w ktorych dojezdzaly osoby z malych wsi to bylo dopiero dno (rzucanie tamponami, wrzaski i oczywiscie puszczanie dzwonkow z telefonow...zenada). moje liceum bylo spoko do czasu gdy pojawily sie mlodsze roczniki. glupie lafiryndy, z poprzeklowana kazda czescia ciala. i teraz tak jest chyba wszedzie...moja klasa byla ok, bylismy dosc zorganizowani.oczywiscie chlopacy tacy troche hmm niedojrzali ale przynajmniej bylo bardzo wesolo.milo wspominam te wsystkie wyglupy. ale najgorszym moim zaskoczeniem jest to z na studiach jest wiele takich osob jak te z tych mlodszych rocznikow LO :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zadnych kontaktow z osobami z liceum,dla mnie to byl najgorszy okres w zyciu,chodzilam z przymusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkujący obieżyświat
a ja byłem świadkiem bójki w szkole :( Nie była to zwykła bijatyka ale masakra.Wszyscy oglądali ale nikt nie pomagał.W południe w czasie przerwy do szkoły wpadło czterech skinheadów którzy chcieli pobić jednego gościa z mojej klasy. Wywlekli go jak worek mięsa i na boisku zaczęli maltretować i bić Na pomoc rzucili się jego dwaj koledzy i polała sie krew z obu stron podczas gdy tamten po jednym walnięcu zwijał się z bólu koledzy napieprzali się z napastnikami.Nauczycieli było w tym dniu mało bo pojechali na jakieś douczanie czy coś takiego :o Na końcu przyjechała policja i wszyscy sie rozbiegli :D Napisałem to dla tego bo nagrałem zajście na kamerę którą nosiłem w owym czasie do szkoły.Nie szkoda mi było tego gościa bo poniżał dziewczyny z naszej klasy a to dla mnie jest niedopuszczalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezła akcja :o:O początkujący obieżyświat. jestem ciekawa dlaczego go pobili... chyba skinheadzi się nie wkurzyli za obrażanie dziewczyn z klasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie miałam
A na co umarły wasze koleżanki? To strasznie smutne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
początkujący obieżyświat, niezłe :o u mnie jeszcze czegoś takiego nie było w szkole, jak już to wśród uczniów sa jazdy z narkotykami :O:O. albo jestem po prostu źle poinformowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic.......
nic i cale szczescie... zmarnowane 3 lata, zero znajomosci, w ogole nic... teraz sama sie zastanawiam czy taki okres w ogole istnial nic z niego nie wynioslam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×