Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Margoooolcia

Proszę o przepis na sałatkę gyros

Polecane posty

Gość andziak801
Pierś z kurczaka kroimy w kostke, smazymy dodajac w trakcie przyprawy geros. Gotowego kurczaka dajemy na dno miski. Nastepna warstwa to cebula pokrojona w kostke, na nia ketczup pikantny. Nastepnie ogorki korniszomy w kostke, a na nie znow ketczup, na to kukurydza z puszki, na nia warstwe majonezu. Na sama gore pokrojona kapuste pekińska. Zycze smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robie tak samo tylko cebulk
daje zeszklona ! a przyprawa idzie tylko do smazenia mięsa ! pyyychhhaaaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robie tej salatki warstwowo - kawalki kurczaka mieszam z ketchupem, częsc \"zieloną\" z majonezem i potem wrzucam do niej kurczaka. Przyprawa gyros doprawiamy kurczaka w trakcie smażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie jest też kukurydzę posmarować jogurtem a dopiero kapustę majonezem Super jest z wieprzowiną jakby ktoś nie znosił kurczaka,jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość progetta
A jakie dodajecie skladniki salatki(poza kurczakiem,) i jak ja doprawiacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię tak : przyprawioną przyprawą GYROS, pokrojoną w kostkę pierś z kurczaka podsmażam daje na dno miski, na to leje 1 wartwe sosu ( piknatny keczup, majonez , 2 zabki czosnku , przyprawa chilii i 2 łyżki śmietany 9 % ), na to daję kukurydzę i ogórka pokrojonego w kostkę , daje cały sos, i wszystko przykrywam kapusta pekińską pokrojona w pseczk i posypujęvegetą :) pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość progetta
A czy ten majonez mozna czyms zastapic? Czyli oprocz kurczaka dodajecie tylko kukurydze, ogorki i kapuste pekinska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×