Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zobisia

STUDNIÓWKA

Polecane posty

Gość zobisia

No więc doradzcie. Bedzie pasowala dluga sukienka do mnie? mam tylko 157 cm wzrostu. I jeszcze chodzi o buty. Mam 30cm wyzszego chlopaka. CZy kupic szpilki z 10cm obcasem zebym nie byla taka niska, czy lepiej nizsze ale za to zebym sie poruszala w nich normalnie i byly wygodniejsze. Pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy to było...
hej!tez jestem nizutka i do tego drobniutka (158 cm i 40kg) a na studniówce miałam sukienke do ziemi plus gorset( czarne) i nie narzekalam z powodu tej decyzji Jakos tak ktrotkei sukienki wydaja mis ie malo eleganckie na taka okazje:) Co do butow...umiesz, lubisz chodzic w spzilkach?? bo ja nei znosze wiec kupilam plaskei, swietnie mi paosowlay do sukienki jesli jestes nie przyzwyczojan do szpilek to ich nie kupuj bo bedziesz sie zle czula Moj chlopak byl wyzszy o 2o zm i nie problem z tego byl:) pozdraiwam udanej studniowki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobisia
No wiec, w szpilkach raczej nie lubie. Tzn zakladam kiedy musze i to takie przewaznie 5 cm obcasy, w takich normalnie sie poruszam. nie wiem jak bedzie z takimi wysokimi, ale skoro mialabym dluga suknie to nie musialabym sie tak bardzo martwic chodem;D gorzej z krotka. Tez uwazam ze na taka okazje to dluga sukienka jest odpowiednia, ale czy pasuje do niskiej osoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×