Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedoświadczona mama1

3 miesięczne dziecko ma katar, czy można wyjść na dwór?

Polecane posty

Gość niedoświadczona mama1

Moja córeczka ma katarek, kicha często, czy mimo tego mogę wyjśc na spacer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że tak, świeże powietrze dobrze jej zrobi, no chyba że pada:) Dopóki nie ma temperatury to spokojnie możecie wyjść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czikulnka nie odbiegaj zaczepnie od tematu na dworzu-na polu-na powietrzu z katarkiem śmiało wyjdzcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chinka.....>>>>slabiutko z toba jak nie wiesz co to znaczy \"na dworzu\"(na dworze,zwal jak zwal wazne ze inni wiedza o co chodzi.co rejon Polski to inaczej sie mowi....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż to !!! u mnie tez się mówi na dworzu - na dwór ......zachód :D centrala i południe raczej \"na pole\" a ogólnie mówi się na powietrze :) spacer ......etc .......... no ale punkt zaczepienia jest ...po co autorce odpowiedziec na pytanie prawda ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wnikając już zbytnio w kwestie fleksji - dwór niezależnie od znaczenia odmienia się - \"dworze\" :P ale chyba nie to jest przedmiotem dyskusji. mamy przesuszone powietrze w mieszkaniach - sezon grzewczy już się zaczął, więc to nie pomaga na katar, a wręcz pogarsza sytuację, świeże, nawet miejskie powietrze poprawia nawilżenie śluzówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(((((( :P mala literowka ale sie poprawilam NA DWORZE :p WYBACZYCIE ? :p :D I DAJMY JUZ SPOKOJ Z tym tematem jak mowic jak pisac bo nie o to chodzi autorce pytania :)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×