Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elllllciaaaaa

Czy można zwęzić jeansy?

Polecane posty

Gość elllllciaaaaa

Oststnio schudłam i moje jeansy są na mnie za tęgie. Głównie na pośladkach i w udach:) Słyszałam, że można wyprać w wyższej temperaturze, wtedy się troszkę skurczą, ale czy to rzeczywiście coś daje? Plose, poraźdźcie mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna;ja tez schudlam (10kg) i krawcowa je przerobila-zwezila po bokach w biodrach i troszke (proporcjonalnie)w nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez urazy,schudnąć 10 kilo, oddac garderobe do krawcowej i chodzić dalej w tych samych ciuchac, moim zdaniem to koszmar, przecież chyba po to sie odchudzałas zeby lepiej wygladac, a ty dalej chodzisz w tych samych ubraniach. proponuje oddać za duze rzeczy koleżankom lub sprzedać na aukcji i zainwestować w siebie. nie wierze że nie będzie ci miło nalozyć sukienke, którą kiedys mogłaś oglądac tylko na wystawi,e bo byłaby na ciebie zamała po próbie przymierzenia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prosilam o opinie czy zrobilam dobrze czy zle zwezajac spodnie. elllllciaaaaa pytala to odpowiedzialam.tak mozna zwezyc jeansy.a te moje schudniecie bylo jak chodzilam do 1 kl technikum(teraz mam 26 lat) i zwezalam bo mialam za duzo ubran zeby odrazu wszystkie sprzedac/oddac i w to miejsce kupic nowe.robilam to stopniowo.jedne oddalam a drugie kupowalam-NOWE i mniejsze.teraz sama pracuje na siebie i czy chudne czy tyje to od razu kupuje nowe ubranka.wiec nie wypowiadaj sie na moj temat skoro nie wiesz jaka jest cala historia zwezania tych pieprzonych jeansow.rowniez pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktostamfakju
ło boże takaona26 jaki bulwers :D:P pieprzone dzinsy :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie pytalam sie jej o zdanie wiec nie potrzenie sie wysilala dajac te \"dobre rady\" :P ehhhh te kobiece problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×