Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stara wiedźma

reaktywacja wiedźmy

Polecane posty

dlaczego ludzie są zawistni... dlaczego uważają ,że mają prawo uprzykrzać życie innym... prawo spowodowane ich chorą zawiścią... masa przykładów : -ktoś ma kasę a ktoś nie.... i się zaczyna -ktoś ma faceta/laske a ktoś sam... też -ktoś jest szczupły a ktoś nie.. wystarczy -ktoś ma fajny styl ubiera się gustownie a nawet skromnie to jest powód... i oraz wiele tym podobnych...czy na prawdę to co niektórym sprawia aż taką radość....??? uczucie zawiści(zazdrości zarazem) jest mi naprawdę obce... ja się potrafię zdenerwować czasami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiść nie jest dobra ale zazdrość w rozsadnych dawkach? ludzie są różni.. jedni bardziej, drudzy mnie zawistni, zazdrośni.. tak juz ten świat skonstruowano.. i spewnością jakiś sens to ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.. najlepszy film o tej tematyce jaki widzialem o tej wlasnie tematyce i wart obejrzenia.. jest \"Tajemnica Powdera\" pokazuje jacy ludzie sa niedoskonali.. i jest tam pewna ciekawa teoria... hmmm moze kiedys bedzie inaczej kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno Nas juz na tym świecie nie będzie --- a mi tam jest np: wszystko jedno.. czy ktoś ma lepiej odemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ,że są normalni ludzie na tym świecie którzy albo idą własną ścieżką albo nie posiadają takiego czegoś jak zawiść albo jest im to obojętne czy ktoś ma lepiej... dużo wrednych osób w życiu spotkałam to fakt ale się cieszę z napotkanej każdej normalnej osoby niewrednej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×