Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadinee88

co sądzicie o tej marce hello kitty

Polecane posty

no nie mówie o skarpetkach i ubrankach dla lalek i bluzkach typu gorace różowe szesnastki ale o biżuteri ..łańcuszki spinki kolczyki wszystko z cyrkonii tandeta nie wchodzi w gre czyli gumki i inne duperele .Sama mam 20 lat i zamowiłam na allegro spinke wysadzaną cyrkoniami i kolczyki z zarysem twarzy hello kitty .Mam więc pytanie czy taka biżuteria jest wg was ok i co wogole sądzicie o hello kitty ,nie bylo jeszcze chyba pytania odnośnie tego tematu na forum wiec moze kochane cos polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zone tone ja pitole
T A N T E D A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:/ CZEMU SĄDZISZ ŻE TO TANDETA ,TAK JAK POWIEDZIAŁAM WYŻEJ CHODZI MI TYLKO O BIŻU WYSADZANĄ CYRKONIAMI A NIE O RÓŻOWE CIUCHY ...O ZGROZO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za linki wiedzialam ze sa tu dobrzy ludzie:) chcialabym jeszcze wiedziec czy te wysadzane cyrkoniami sa przeznaczone dla malych dziewczynek bo wydaje mi sie po cenie kolczykow za 45 zl ze nie i czy mlode kobiety moga takie nosic np na domowa imprezke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolczyki z krowami heh dobre :) patrzylam na te kolczyki ale wpadly mi w oko inne niestety nie umiem wklejać linków :( no i widziałam posciel za 80 dych ale to to juz wiem ze przegiecie mąz by mnie chyba udusil:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giordani white gold mmmmm
zaden obciach ....teraz takie czasy ,że co bys nie założyła to tyle samo krytyki co aprobaty :O daj se siana :) jeśli ci sie podoba to noś i już a nikomu nic do tego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
który to link? hehe ja bym chciała dużo z hello kitty :( a mam tylko spinki do włosów (fioletowe), których i tak nie używam bo mam teraz krótkie włosy, koszulkę nocną ze zwykłego sklepu kupioną naprawdę za śmieszne pieniądze i futerał na CD ze sklepu \"wszystko po 2,50\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kURAIKO NO TEN NADESLANY PRZEZ WATERA TEN PIERWSZY ALBO DRUGI NIE PIERWSZY NO TEN KOT Z TYM CZERWONYM NO ...ŁADNE ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czy ja wiem, czy oryginalne? chyba made in china ale mi się podoba :D były jeszcze piórniki hello kitty O.o ale akurat nie miałam kasy :/ futeralik nawet fajny, w środku troszkę badziewny, ale za to jaka okładka :D szkoda że nie mogę pokazać koszulki nocnej, chyba że zrobię foto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą to ta pościel byla slodka cała różowa w malbiałe bużki hello kitty i na srodku kołdry i poduszki takie wieeeeelkie kitty uroczo by się w tym spalo echh ale szkoda 80 zl mi no a moze warto jak sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nagimnastykowałam się, ale jest :D koszulka nie jest długa, jest biała i prosta, tylko na dole te rysuneczki co na zdjęciu (do zdjęcia ją złożyłam), rękawy i mały dekolt są obszyte ciemnym różowym materiałem. ma różową metkę z logo hello kitty i pisze tam 1976,2002 SANRIO CO, LTD/used under license/ www sanrio com/Distributed by AGE GROUP LTD NYC NY, 10016. co prawda made in turkey ale wygląda na to że oryginalna O.o kupiłam za ok. 40zł w centrum handlowym na stoisku z bielizną (takim w miarę zwykłym, nie jakieś ekskluzywne marki, była tylko jedna przynajmniej jak ja byłam. to było jakieś 3 lata temu) http://i13.photobucket.com/albums/a286/Kuraiko_/Obraz057.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudna !!!!! rozowa byłaby dla mnie a ta dla męża bo spimy pod osobnymi z racji tego ze mamy bardzo szerokie loze ....hihihin wyobrazcie sobie jak by wygladal sex w czyms takim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna a do tego takie skarpetki palczatki ,kubek kakao i fiku miko pod koldre konievcznie hello kitty no i właczamy cartoon network...:) ech dobrze pomarzyc bo ja pracuje teraz i to w dodatku intensywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i jeszcze metka :) http://i13.photobucket.com/albums/a286/Kuraiko_/hellokitty2.jpg jak studiowałam w krakowie, to chodziłyśmy z przyjaciółką do galerii centrum podziwiać gadżety z hello kitty... oczywiście nie było nas stać :( teraz zresztą też nie :( aaa kupiłam jej w tym roku na urodziny, zresztą też w sklepie \"wszystko po 2,50\" talerzyk taki jak dla dziecka z trzema przegródkami, plastikowy, ale naprawdę musiałam, a ona się strasznie ucieszyła :D nie pamiętam jakie rysunki tam były, oczywiście Kitty, tonacja czerwona, trochę zielonego chyba jakiś domek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam zadnego ciucha a szczegolnie chcialabym pizame ile moze tak kosztowac? a swoja droga kuraiko to masz zadbane paznokcie serio ja musze na swoje przyklejac tipsy a potem jak odklejam to jest jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nadinee -----> hmmm zadbane... no staram się :P obgryzam paznokcie i dlatego muszę mieć pomalowane cały czas :( dlatego są słabe i się łamią... jak tylko zmyję lakier, to wcieram olejek co chwilę. pod lakier odżywka obowiązkowo. teraz jest lepiej niż dawniej, ale i tak się łamią albo zadzierają po bokach i mam każdy innej długości, bo ich nie obcinam :P piżamka... w H&M są ale chyba tylko dla dzieci :/ a może i nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×