Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maladiwa

operatorka sms czato wie ktos cos

Polecane posty

Gość alina.22
hej, możecie podać w końcu jakieś namiary? ja już tyle czasu szukam dodatkowej pracy i wszystko okazuje się, że poszukiwane są osoby wyłącznie do pracy na miejscu w firmie, nie ma możliwości z domu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ice_girl
Sadze ze Veenus to sobie z nas zakpila , bo gdyby miala taka prace to co by jej zalezalo podac blizsze namiary :( Ja pracuje w Phonesat od zeszlego roku (praca z domu ) i naprawde nie nazekam , placa na czas i jest woogle ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina.22
dla Phonesat to ja też próbowałam pracować, ale nigdy jakoś dziwnie nie dostali moich dokumentów. Niby test pomyślnie, proszę przesłać dokumenty. No i przesyłałam już ze 4 razy. Nigdy nie dotarły. A powiem, że dokumenty w innej sprawie do nich ode mnie bez problemu dochodziły. Z resztą 7 czy 8 gr za smsa to kpina. Ja dostaję teraz pracując z domu 45 gr za smsa. Ale wiadomo chce dorobić bo z tego i tak jest nie wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie pracujesz
a gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina.22
ja pracuję prywatnie dla pewnej osoby, nie ma miejsca dla nikogo innego. Pracuję w domu już jakieś pół roku, to jest mój dodatkowy zarobek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie pracujesz
ja szukam czegoś na wakacje, jestem studentką... tylko niczego nie mogę znaleźć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veenus
Witam ,namiary na ezo podawalam jednej z dziewczat takze nie kpie z nikogo , tylko nie mam czasu tu zagladac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ice_girl
Veenus , to jak mozesz podaj namiary mi do tej firmy , bardzo mi zalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veenus
W tej chwili nie prowadze zadnego naboru .Moze poczatkiem pazdziernika sie cos zmieni.Wowczas podam dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Veenus
Jeżeli mogłabyś podać namiary to proszę: extraordinary1986@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym Phonesat to cos nie wierzę - chyba macie jakieś wejscia ja też wysylalam kilka razy dokumenty i nic kompletnie zero odzewu nawet faxem wysylalam! Czy jest tu osoba ktora moze podac konkretne namiary? Bo w necie to w większosci pic na wodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malvva
wlasnie. ma ktoras z was jakis aktywny namiar? biedne studentki musza dorobic :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordas1981
Witam sms chat prosze odezwij sie do mnie bardzo chcę pracować na sms czacie mój mail kor2@vp.pl lub tel.724 146 283

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phonesat to oszusci
mojej znajomej nie zapłacili od stycznia zeszłego roku omijać szerokm łukiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukującaaa
szukam pracy do wykonywania w domu, interesuje mnie chat sms jeśli znasz jakąś firmę podaj mi proszę namiary:) zielononiebieskooka@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamalutka1006
ktoś tu jeszcze pisze? też chciałabym jakiś namiar do firmy która poszukuje pracowników do obsługi czata sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika80
Właśnie dostałam odpowiedź z phonesat,że mnie przyjęli,mam przesłać ksero dowodu itp,ale przerażona jestem jak czytam,że nie płacą????? Pracowałam na czacie od niemieckiego pracodawcy(po polsku)tam było super,ale praca się skończyła..:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdkivnhivbd
jakie sa wasze doswiadczenia z firma phonesat? zastanawiam sie nad podjeciem pracy u nich, wlasnie na czacie u siebie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda.b
Witam! Szukam pracy jako operatorka czata sms, mam dużo czasu wolnego i stałe łącze, jeśli ktoś coś ma to proszę uprzejmie o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia0707
możecie mi napisać gdzie podjąć taką prace?? chciała bym spróbowac ale nie moge nigdzie znaleźć nic sesownego:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia0707
tysia272@interia.pl jak by ktoś wiedział gdzie można podjąć prace na smsach to piszcie prosze na e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klad2244
Ja tez poporosze o namiary na sms chat klad2244@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12tydzcizy mam
i jak ktos sie zalapal do pracy ? jak wam idzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyy56
witam moz ektos pracuje tak z jaka s fajna firm a ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko_kardka
A gdzie teraz można znaleźć taką pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad niby
Hej, jeśli ktoś chciałby pracować tylko i wyłącznie w domu i zarabiać na swojej wiedzy może zainteresuje go rewelacyjny kurs internetowy. Ja sama z niego korzystałam i nadal korzystam- w pierwszym miesiącu nie zarobiłam wprawdzie 2000 zł, ale 870 zł. Do świąt jednak przysiądę do pracy i myślę, że uda mi się osiągnąć ten wynik i prezenty będą lepsze. Najważniejsze, że po kupnie dostaje się też pełne wsparcie od autora, który mi pomógł bardzo z moim pierwszym poradnikiem- właściwie wykonał za mnie najtrudniejszą pracę. Dzisiaj mogę więc polecić z czystym sumieniem, zwłaszcza, że ja kupowałam go nieco drożej, a teraz jest tańszy. Poza tym można dostać zwrot pieniędzy, jeśli się nie zarobi nic po zastosowaniu wszystkich narzędzi z kursu: http://jak-zarabiac-na-pisaniu-poradnikow.interkursy.pl/ Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JK tez zainteresowana
Rowniez prosze o prace jako operator sms czat. Mam doswiadczenie, teraz szukam w jezyku polskim, oczywiscie praca w domu. Prosze o info galena01@poczta.fm z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pracował ktoś z Was w mobile marketing center w centrum Wawy? Znacie warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×