Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

genevieve25

czy warto być porządną dziewczyną?czy dziewictwo jest na czasie?

Polecane posty

zależy od ciebie i tego dlaczego się szanujesz jak to oceniasz. chociaż nazwanie posiadania dziewictwa szanowaniem siebi to lekka przesada, wynika z tego że dziewczyna która się prześpi ze swoim facetem już się nie szanuje....bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O a co, jak dziewczyna nie jest dziewicą, to od razu znaczy, że jest nieporządna ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy warto rezygnować z przyjemnoości dla odrobiny \"szacunku do siebie\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amparia
ja jestem dziewica, mam 18 lat. bawi mnie jak ludzie reaguja, jak mowie ze nie spalam jeszcze z nikim. malo kto wierzy. ci, ktorzy juz wierza mowia ze mnie podziwiaja etc. dziwna reakcja hehe ja nie uprawialam seksu nie dlatego ze nie mialam okazji albo jestem jakas zabobonna chrzescijanka, nic z tych rzeczy. jestem raczej ladna i mam powodzenie wsrod chlopakow, mialam nawet kilku powazniejszych partnerow mimo to dla mnie seks to swego rodzaju sacrum. ten pierwszy raz musi byc z kims kogo szanuje i na kim mi zalezy, no i komu ufam ;) narazie jeszcze sie nie znalazl ktos taki ;) takze nie ma tu co podziwac, raczej wspolczuc heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś chce się \"szanować\', bo to niby teraz jest modne, to chyba jest pusty albo przynajmniej głupi. Nie chodzi o to by być modnym, tylko postępować wg WŁASNYCH zasad, a nie np dlatego, że kościół katolicki czegoś zabrania, bądź licząc się tylko z tym, co pomyślą sobie inni ludzie i czy jkiś chłopak uzna cie za porządną lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurski chlopak*
ampario to tylko sie tobie wydaje ze cie podziwiaja, mysla sobie ze z toba cos nie w porzadku ja ciebie nikt nie zechcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto czekac na milosc
jesli dziewczyna pusci sie bez milosci, dla samego seksu to przestaje byc naprawde porzadna dziewczyna. porzadna dziewczyna nie ma przygod i dobre prowadzenie sie stawia ponad seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja np.
nie spałam jeszcze z zadnym facetem a mam 22lata nie dlatego ze nie chce tylko dlatego ze nie byłam jescze w powaznym zwiazku nie byłam zakochana poprostu tak wyszło...czy jestem z tego dumna raczej nie bardzo ale przespac sie z pierwszym lepszym który sie nawinei jakos mnie nie bawi...miałam kilka okazji i jak przychodziło co do czego to tchórzyłam .bo na drugi dzien pewnie byłby giga kac!! a takto kaca nie ma zostaje tylko chcica:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×