Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość novva17

starsi faceci...

Polecane posty

Gość novva17

...czego szukają u młodszych dziewcząt? tylko seksu?;/ ... czy związek z mezcyzcna o 8 lat starszym jest w ogole mozliwy? wypowiadajcie sie, moze mialyscie podobne doswiadczenia, bo ja nie umiem tego tzreźwo ocenic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novva17
to przykre.. i w ogole nie liczycie sie z tym co czujemy?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpow.
tylko sex gówno nas obchodza uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novva17
mam nadzieje ze to tylko prowokacja z Twojej strony:( - a przynajmniej CHCIALABYM..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
forum gdzie są zdesperowani 17 latkowie nie jest najleposzym miejscem na zadawanie pytań tego typu i sugerowanie sie odpowiedziamy,. Inna sprawa, że chcesz wszystkich "starszych" facetów wsadzić do "jednego worka". To głupie - jak można tak generalizować. Każda syt. ma swoj kontekst i jest inna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irresistible..
zalezy w jakim sa wieku, bo roznica 8 lat w ukladzie ona20-on28 a ona25-on33 to dwie rozne sytuacje. Ja jestem w zwiazku z mezczyzna 11 lat starszym i dogadujemy sie swietnie, tylko ze ja zawsze lepiej dogadywalam sie ze starszymi od siebie. Jezeli jestes dojrzala emocjonalnie dziewczyna to raczej nie stworzysz zwiazku z rownolatkiem(oczywiscie sa wyjatki). Jednak sama musisz wyczuc intencje faceta, bo niestety zazwyczaj faceci szuka naiwnej mlodej dziewczyny, a raczej mlodego ciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj małolato...takie jak ty słuzą jako sex-pogotowie. Jak ktoś wcześniej napisał, gówno obchodzą nas uczucia jakichś łatwych małolat. Takie jak ty co w wieku nastoletnim dają się bzykać są dla nas pustymi worami do wypełnienia spermą. Radzę ci zadawać się z równoletnimi gówniarzami. Za wysokie progi dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novva17
uogólniam, bo jeszcze nie spotkałam w swoim zyciu mezczyny ktory traktowalby mnie powaznie.tak jak pisał Paweł Reaktywacja kazdy chcial tylko zaciagnac mnie do lozkam, w ogole dzieki za dobitną prawde heh. rownie dobrze dogaduje sie z rowiesnikami jak i ze starzymi, poza szkola mam tylko starsze towarzytswo... bmi? 33.5 - otyłość olbrzymia, a ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz jest starszy ode mnie 8 lat i jeden miesiac:)) Jak sie poznalismy ja mialam 22 lata a on 30. wtedy wydawala sie byc roznica spora dzis nie zauwazamy jej wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mnie poslubil to raczej swiadczy ze za malolate mnie nie wzial (zreszta slub z malolata nie jest mozliwy:))) Malzenstwem jestesmy dwa i pol roku, zwiazkiem 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novva17
agnesinkka: no to gratuluję Ci i zazdroszczę :) Jacek1982: no i własnie przykry jest fakt że większość mężczyzn w takich kryteriach ocenia dziewczyny, a szkoda, bo nie uwazam bym sobie na takie traktowanie zasluzyła... Paweł Reaktywacja: z tym bmi żartowałam.. mieszczę się w normie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jestem z nią z wielu powodów. Bo jest bardzo mądra, nie jak na swój wiek, ale w ogóle. Bo nie mówi, o tym jaką ma głęboką osobowość, ale taką po prostu ma. Bo imponuje mi jej wiedza. Bo lubi muzykę klasyczną :). Bo jest bardzo ładna. Bo ciągnie nas do siebie jak ćmy do płomienia. I bo bardzo, bardzo ją kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×