Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dotalota1

związek Polka-Szwed

Polecane posty

Gość Szwedki zawsze daja
Polki to przy nich cnotki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwedkae
szwedki sie szanuja byle biedakowi nie dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwedki zawsze daja
A kto mowi o biedakach... chyba za krotko w tej szwecji jestes poczytaj statystyki ilu partnerow miala przecietna szwedka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwedkae
Moze i tak , ale i polki też są dobre kurwy.Szwedki wydaje mi się , że ogólnie są ładniejsze od polek, blondynki a faceci szczególnie szwedzi wolą blondynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwedki zawsze daja
no tak polki sa beeee w ogole idz i zrzeknij sie obywatelstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwedkae
Nie rozumiem czemu polki uchodzą za ładniejsze, przecież szwedki są bardziej atrakcyjne, zadbane, bardzo zgrabne w większości.Kto się ze mną zgodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze111111
Mam męża Szweda i jest wszystko ok, tylko nie dopuszcza mnie do gotowania.Nie wiem o co mu chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namiętny Szwed
:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jak najbardziej wskazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polki sa przecietne
ale jesli juz znajdzie sie piekna Polka, to przewyzsza uroda Skandynawki. ta kie sa moje obserwacje po kilku latach pobytu tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiemm
to jakie są naprawdę te szwedki, bo jedni piszą ,że paszteciary drudzy natomiast, że są ładne???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa piekne Szwedki i pasztety
tak jak wszedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiemm
ale więcej jest ładnych szwedek czy polek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiemm
i czy szwedki są ogólnie bardziej otyłe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecej jest brzydkich Polek
a to dlatego, ze Szwedek jest max 2 miliony (kraj liczy cos kolo 5 mil), a Polek moze z15-20 milionow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmkew
Jak mozna sie kogos pytac o urode kobiet. Przeciez kazdemu podoba sie cos innego. Dla jednego Doda jest pieknoscia, dla drugiego przecietna tandeciara. Facecom po zawodowkach podobaja sie tlenione tipsiary, a dla normalnych facetow sa one brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipretek
szwecja liczy 9 mil obywateli a nie 5......mieszkam tu od 20 lat i jeszcze ladnej szwedki nie widzialem..no moze Izabela Skorubko..zalicza sie do najpiekniejszych szwedek a najprzystojniejszych facetow lider z BWO martin Rolinski! Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeluisseis
Byłam w Szwecji parę miesięcy. Gdziekolwiek się nie pojawiłam wzbudzałam zainteresowanie szwedów, czułam na sobie ich wzrok,również mój partner to zauważał i był cholernie zazdrosny.Dodam, że nie jestem super pięknością, można powiedzieć, że jestem ładna i zgrabna.Szwedki widziałam przeciętne i brzydkie.Naprawdę ładnej nie zauważyłam.To chyba coś w tym jest, że polki to najładniejsze kobiety w większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwianna
a te polki, ktore tu sie osiedlaja na stale za zwyczaj wychodza za maz za starych oblesnych szwedow, arabow albo innych "ciekawych" ludzi! Sama mieszkam tu od 10 lat i jeszcze nie spotkalam polki ktora miala by partnera w jej wieku! Wszystkie polki ktore tu spotkalam (nie liczac utbytesstudenter) sa ze wsi, albo z alkoholizowanych rodzin, zazwyczj to klamia o swoim wykrztalceniu i pochodzeni. Dla takich Szwecja to ostatnia szansa, a co do szedow to nie sa tacy wymagajacy, pochodzenie i uroda nie ma znaczenia, i nawet kolor wlosow sie nie liczy, ALE OCZY MAJA BYC NIEBIESKIE! Jak napisalam mieszkam tu 10 lat, i jeszcze nie spotkalam polki, ktora jest ze szwedem, ktora nie malaby niebieskich oczu. Sama jestem zana szweda ( jest w moim wieku, niesamaowite)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z Finem
odpowiem na kilka kasliwych uwag pod moim adresem.. otoz nie prostytuowalam sie w Polsce ani nigdzie indziej. jestem wyksztalcona i atrakcyjna kobieta. a wyszlam za FINA bo tak wybralam. u nas w Polsce panuje dziwna mentalnosc, i niestety nie bez powodu nazywaja nas zasciankiem Europy. kazda kobieta, albo inaczej, kazdy, kto zwiaze sie z osoba z innego kraju musi byc osadzony jako cos (juz nawet nie ktos) absolutnie gorszej kategorii! moj FIN nie jest byle kim, ipretku, jak to okreslasz, i nie znajduje nawet plaszczyzny, na ktorej moglabym cie (szkoda mi capls locka na Cie) z nim porownac. ma o niebo wiecej klasy i jest inteligentnym czlowiekeim. nie chce cie obrazac bo musialbym sie znizyc do twojego poziomu, skoncze juz dyskusje z toba bo szkoda mi czasu.. zreszta, mysle, ze kieruje toba to glupie szwedzkie myslenie, ze FIn jest gorszy.. zazdroscice im czegos? a moze czujecie sie gorsi i trzeba jakos wyladowac zlosc, hm? no coz.... zreszta, o czym mozna dyskutowac o polaczku za granica, ktory juz zdazyl przesiaknac krajem, w ktorym mieszka... jaki ty jestes szwedzki, ojeju jeju... Finowie nie molestuja swoich dzieci, ja nie slyszalam o takim przypadku, jest to bardzo bezpieczny kraj a wszelkie rozroby, kradzieze kieszonkowe sa wina obcokrajowcow. moglabym duzo o tym! generalnie Finlandia to przyjazny i otwarty kraj a ludzie sa naprawde mili i uczynni. chcialabym zlamac jeszcze jeden stereotyp. otoz nieprawda jest, ze sa to ludzie zimni i nigdy sie nie smieja. sa niezwykle goscinni (choc troszke inaczej niz u nas), skorzy do zartow i ogolnie bardzo zabawowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipretek
nie mam problemu, po prostu wiem jaki typ kobiet wychodzi za finow, i wiem jacy sa finowie, tu nasz w Szwecj sa znani z rozbojow i podobnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipretek
tak... nie odpowiedzialas na moje pytanie..roznica wieku, tack!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z Finem
wiesz co impretku, cos ci jednak powiem... gdybym miala oceniac cie przez pryzmat tego co mowia Finowie o Szwedach musialabym byc bardzo nieprzyjemna. nie zrobie tego! a wiesz dlaczego? bo wciaz oboje jestesmy POLAKAMI i nie widze sensu w dyskusji, ktora do niczego nie prowadzi. wiek nie jest miernikiem wartosci czlowieka, a tym bardziej roznica wieku w zwiazku. kazdy wybiera to, co kocha. zaspokoje jednak twoja ciekawosc i odpowiem na pytanie - 2 lata. duzo, malo.. zalezy jak spojrzec. a ty naprawde pomysl o powrocie do Polski. Szwecja zrobila ci siano z mozgu.. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipretek
no powiedz co finowie maja do powiedzenia na temat Szedow, bardzo mnie to ciekawi... i kochana nie zaliczaj mnie do grona polakow, bo ja tu sie urodzilem, tu w Szwecji a rodzice sa niemieckiego pochodzenia wiec nie wiem co baczsz pajallai dobranoc ( czy twoj fin cie bije, czy to lubisz?)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipretek
2 lata roznicy wieku miedzy wami? ciekawe...buhahah moze razej 22 albo wiecej!!!!!!wiecie znalem tu jedna polke tez byla z finem i raz zaprosila mnie na urodziny swojego meza wiec sie pytam "a ktore urodziny obchodzi ten twoj" a ona na to, ze 40-ste...tak tak 40-urodzny.obhodzil, ale..jego firmy!!!! Bo dziad mnial jakies 70 + ....bez komentarza!!!! A ta polka to tez ze wsi ojciec alkoholik siedmioro ich bylo w domu...matka ladacznica, a ona w wieku 24 lat 3-ke dzieci miala, kazde z innym fagasem: jedno z horatem, jedno z murzynem a to ostatnie z finem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam wiele Polek
majacych mezow-Szwedow w tym samym wieku (plus/minus 2 lata), co za glupoty ktos pisze. Rownie dobrze mozna powiedziec, ze stary Wloch ma duzo mlodsza Polke do sprzatania za zone (znam takie przypadki) a wiec wszystkie Polki zamezne z Wlochami sa od nich mlodsze o minimum 25 lat...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z Finem
ipretek, idz do psychiatry, psycholog nic nie zdziala.. jestes infantylny w tym co mowisz. to tyle.. pa! rodzice pewnie cie bili mocno po glowce gdy byles maly, pewnie za te glupote co tam siedzi...stad to infantylne myslenie!!! nie odzywaj sie tu, na kafeterii, bo to forum nie dla idiotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutresank
Dlaczego OCZY MAJĄ BYĆ NIEBIESKIE???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HIHIHIHIoHIHI
A ja jestem Polką i mam na nazwisko SZWED pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam czarne oczy
Skandynawowie /i nie tylko/ szaleja na moim punkcie, podobo przeciwienstwa sie przyciagaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipretek
Ty, zona fina....bicie dzieci jest zakazane i bardzo karalne w Szwecji, wiec nie podzielam twoich metod wychowawczych!!!! A co do ciebie czarnooka...hmmmm..czy ktorys z tych szwedow ci sie oswiadczyl???nie sadze...co innego walic czarne dziwki za grnica, a co innego sie z nimi zenic i reprodukaowac! W kiazkach do biologi tu w szweci jest wytlumaczone ze jak ktos niebieskooki ma potomka z kims czarno- albo brazowookim to dzieci beda mialy ciemne oczy! a tego szwedzi tu nie chca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×