Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 28lat

Moje zycie uczuciowe to kompletna klapa- mam 28 lat i zostane pewnie sama

Polecane posty

Gość jgdsds
dajcie spokoj. dziewczyna boi sie po prostu, ze bedzie sama do konca zycia. ja mysle, ze nie bedzie tak zle. predzej czy pozniej spotkasz swojego jedynego, ale prosze cie nie ogladaj sie za jakimis dziwnymi typami facetow (dziwkarze) tylko za normalnymi. tak sie boisz, ze zadowolisz sie byle czym? odrzuć strach i szukaj sobie porzadnego faceta, a nie takiego co pewnie jak go nowa laska omota to zaraz z nia pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to ma dla Ciebie
no wlasnie... ale juz poszlas wiec teraz nie ma co sie zastanawiac co by bylo gdyby bylo a moze on tylko sie przechwala ta iloscia partnerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASZ 28 LAT
Mam dla ciebie rade. Jestes juz stara panna, ktory normalny facet bedzie cie chciał. Nie oszukuj siem, chyba tylko rozwodnik, albo jakis dzieciaty zeby dzieci mialy matke. Mam dla ciebie rade: KUP SE LEPIEJ KOTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgdsds
tyle masz juz lat a wciaz jestes taka glupia i niczego sie nie nauczylas. po tylu nieudanych zwiazkach juz powinnas wiedziec, ze facetom nigdy nie mozna ufac. a ty nie znasz faceta dobrze a oddajesz mu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butek
Mialam kiedys podobnie. Spotykalam się z facetem który mial sporo dziewczyn przede mną (choc na pewno z nimi wszystkimi nie sypial, zreszta my tez nie spalismy ze sobą - zbyt krotko bylismy razem) . W kazdym razie znalam go wczesniej, wiedzialam ze miał duze powodzenie wsrod dziewczyn. Poznałam go na 1 roku studiow - on był własnie po studiach, cos zaiskrzyło ale ja byłam wowczas bardzo niesmiala, on moje zachowanie zrozumiał jako brak zainteresowania jego osobą. Po prawie 4 latach przypadkowo spotkalismy sie- zaczął się na nowo mną interesowac, dawał do zrozmienia ze mu zależy. Ja wiedząc o jego dziewczynach byłam bardzo ostrozna, ale dawałam mu zzielone swiatło. On byl cierpliwy. Po paru miesiacach zakochałam się po uszy...Byłam PRZEKONANA ze jon jest rownie mocno we mnie zakochany albo nawet bardziej. I w tym własnie momecie on mi powiedzial - "to jednak nie to...." Nie musze mowic jak to przezyłam... Z tego jednak co wiem niedługo potem zaczał spotykac sie z jedna ze swoich byłych dziewczyn . Planowali slub, moze nawet juz go wzięli... W kazdym razie zycze Ci abys była na miejscu tej ostatniej dziewczyny, ja sie okazałam przedostatnią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28lat
zrobie sobie błone u dobrego lekarza i kazdy mnie zechce .W dzisiejsszych czasach odzyskanie dziewictwa t onie problem .Wtedy znajde sobie faceta bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28lat
Tak zerwac z nim i juz zrezygnowac chyba z marzen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do butek
ale spalas z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po czym poznac porzadnego faceta? Ten drugi wydawala sie byc idealem a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do butek
chyba zartujesz, morzyc sobie mozesz do samego konca, naprawde warto marzyc, trzymam kciuki za ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, on juz planuje wspolny weekend gdzies w Polsce. On juz planuje wspolny wyjazd na sylwestra. On juz tyle planuje ze mna a ja boje sie, ze pewnego dnia wszystko to minie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjaa
a faceci leca na dziewice jak pies na kosc , nawet jesli nie jest młoda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do butek
hehehe niestety nie wiem po czym poznac porzadnego, bo sama kiedys trafilam na takiego co wydawal sie taki, a potem niestety okazal sie dwulicowym tchorzem. po prostu ciezko to ocenic. ale mysle, ze trzeba po prostu dobrze obserwowac. jak cos sie nie podoba, to znak ostrzegawczy. trzymac troche na dystans. na pewno nie spieszyc sie z pojsciem do lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do butek
planuje sobie wyjazdy z tobą, bo wie, ze chetnie pojdziesz z nim do łożka. taka prawda wg mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geroia
Wydawalo mi sie, ze jestes porzadna i boisz sie, ze sie z nim przespisz, a on Cie zostawi. Ale w takim przypadku, to nie wiem, czego sie boisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjaa
To co mam teraz zrobic? Spalam juz z nim a teraz mam mu odmowic? zrob sobie błone u lekarza , A Wrosnie twoja szansa na znaleznie porzadnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 28 lat kobiety maja ten problem,ze za duzo mysla;-) przestan sie bac i zacznij traktowac to jako dobra zabawe. ciesz sie ,,dana chwila\'\'a nie zamartwiaj tym co moze byc-a wcale nie musi;-) jesli bedziesz sie obawiac ze te wszystkie plany kiedys sie skoncza-to swoim zachowaniem wywolasz tylko to,ze skoncza sie ,,predzej\'\' mysle ze jest bez ruznicy,czy pojdziesz z nim do lozka na pierwszej randce ,czy po miesiacu;-) bo jesli bedzie cie chcial zostawic,to i tak to zrobi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko
czy pójście z kimś do łóżka to zbrodnia? czy to, że będziemy czekac miesiącami coś zmieni? nic...przyjamniej nie w naszym wieku, droga autorko...sex jest bardzo ważny, a jeśli po miesiącach oczekiwania okaże się, że zupełnie w tej kwestii do siebie nie pasujecie? i tak będzie po związku...a jeśli chodzi o to, że miał mnóstwo kobiet przed Tobą - wiedząc o tym sama podejmujesz ryzyko, czy z nim byc, czy nie...niektórzy ludzie się zmieniają, inni nie, ale zawsze warto spróbowac, cieszyc się chwilą, nie drążyc wiecznie tego co było, ale skupic się na tym co dzisiaj, jutro...wiem doskonale jak to jest byc samą, kiedy wszyscy przyjaciele dookoła łączą się w pary, kiedy nie chcemy im przeszkadzac...znam to...dlatego uważam, że warto dawc losowi szansę, pod waruniekm, że dobrze się czuję w układzie w jaki wchodzę, że chcę się spotykac z tym człowiekiem i jestem w stanie zaakceptowac to co było, bez wiecznego rozpamiętywania... życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz ze on mial,,wiele\'\'kobiet i jesli cie zostawi to bedziesz sie czula jak jego kolejna,,zdobycz\'\' patrz na to z tej strony-ze jesli cie zostawi to on byl twoja kolejna zdobycza;-)a nie ty jego he he bio jesli kobieta nie chce byc zdobyta-to facet jej nie zdobedzie;-) pozwalamy im myslec,ze to oni nas zdobywaja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do butek
teraz bedzie tak: pojdziesz z nim do lozka, bo sie bedziesz bala ze cie zostawi. wg mnie to chory uklad, oparty glownie na sexie. jak wiadomo takie zwiazki nie sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do butek
"Wydawalo mi sie, ze jestes porzadna i boisz sie, ze sie z nim przespisz, a on Cie zostawi. Ale w takim przypadku, to nie wiem, czego sie boisz. " tak jak napisalam wyzej: teraz sie boi, ze on ją zostawi jak nie bedzie chciala z nim spać. ech.. chore to wszystko. ludzie sobie sami komplikuja zycie. tak naprawde dobrze wiesz, ze on cie zaprasza na rozne wyjazdy po to tylko, zeby sie z toba przespac ( bo przeciez juz to robiliscie a skoro tak, to na pewno mu nie odmowisz, pewnie bylby bardzo zdziwiony jakbys mu odmowila... i bajka by sie szybko skonczyla... dla ciebie), a nie po to, bo np. jest w tobie zakochany. a rozmawia cos z tobą o wspolnej przyszlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×