Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kro

kupiłam avocado i co z nim zrobić?

Polecane posty

Witam, kupiłam dzisiaj 6 sztuk avocado, po obraniu do pierwszego okazalo się, że jest twarde i niedojrzałe - pozostale pewnie też. Czy ktoś wie, czy jeśli dam im trochę czasu to jakoś \"dojdą\"? Lepiej trzymać je w temperaturze pokojowej, czy w lodówce? I co zrobić z tym obranym - nadaje się do czegoś? Można z avocado zrobić coś na ciepło, czy poostaje mi wyrzuciś je do kosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostaw je poza lodowka, to dojrzeja. niedojrzale, to ktore juz obralas, to chyba juz tylko w plasterki i na kanapke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dzięki, tak zrobię :) To dobrze, że nie jest do wyrzucenia, poczekam na nie kilka dni ;) A szkoda, bo miałam ogromną ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej poloz je przy bananie :) to zmiękną a na kanapke w plasterkach i obowiązkowo sol i pieprz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
herezje z ta kanapka - herezje - zmiksuj dodaj majonezu - pozostale nieobrane potrzymaj ze 3 dni - jezeli po 3 nie dojda do rozumu to znaczy ze sa naprawde doniczego - moja osobista rada - albo kupujesz avocado w sklepie wyspecjalizowanym i wtedy maja smak i kosztuja drogo - albo nie kupujesz wcale bo to wyrzucone pieniadze do smieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×