Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lodóweczka

jak wam idzie prawo jazdy?

Polecane posty

Gość gość
A doskonale. Ucze sie w http://manewr.com.pl/ instruktor swietny, duzo wiedzy mi przekazal i radzo sobie coraz lepiej z samochodem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc to słabo. Od lat czekałem na 18 żeby zrobić sobie prawko. Oglądałem dużo Top Geara, czytałem siedziałem na mojeauto.pl i nic. Słabo mi idzie na jazdach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi bardzo dobrze idzie, ale to wszyzstko zasługa dobrej szkoły jazdy http://www.koszela.com.pl/ - niezastąpieni instruktorzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I z fajnego tematu zrobiła się tablica ogłoszeń. :/ Ja planuję się zapisać na kurs w czerwcu. Boję się bardziej niż młodzież. Nie zrobiłam sobie prawka, bo na studiach miałam wypadek samochodowy z koleżanką i jej ojcem. Skończyło się na skasowanym aucie paru siniakach i sztywnieniu karku na kilka miesięcy u każdego z nas. Teraz do tego zmusza mnie sytuacja życiowa, bo lęki mam do tej pory, a dojazdy własnym autem są lepsze niż jazda autobusami i spacery po kilka kilometrów z buta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie jeździłam i ostatnio mam fazę na bycie niezależna. Zastanawiam się nad zrobieniem kursu ale zawsze byłam jako pasażer. Kolega mi mówi że powinnam mieć 40h jeśli nigdy nie jeździłam. Sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetni instruktorzy pracuja w http://manewr.com.pl/ - doskonale ogarniaja sprawe! Udaj sie do nich koneicznie :) Ja dzieki nim zdalam za pierwszym razem, a w ostatnich czasach to nawet wyczyn!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za którym razem zdaliście? Ja za...6 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest rzeczywiście trudno zdać i też słyszę opowieści o tym, że ludzie zdają po wiele razy. Mi się udało zdać za drugim razem. Miałam super szkołę jazdy - http://ledwojade.pl/ z Warszawy. Fachowo i konkretnie, instruktorzy w porządku, dobre podejście do kursantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z prawa jazdy mam z offshoreidcardscom bo kurs nie szedł mi zupełnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie skończyłam robić prawko w szczecińskiej szkole Sokół http://www.sokol-szczecin.pl/ . Gdy pierwszy raz wsiadałam za kierownicę to byłam zupełnie zielona w tej kwestii. Teraz, po opanowaniu przepisów drogowych a co najważniejsze kierownicy, jazda samochodem stała się moim hobby! Instruktor nauczył mnie bardzo dużo a egzamin zdałam za pierwszym razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja jestem już po kursie na prawo jazdy i mogę powiedzieć że poszło mi całkiem nieźle. Wszystko dzięki dobrej szkole nauki jazdy, do której chodziłam. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu to zgłoście się do www.manewr.com.pl Tam na pewno was odpowiednio przygotują do egzaminu państwowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex

Mi pasowała szkoła do której chodziłem na kurs czyli Szkoły Nauki Jazdy PZM w Lublinie. Wcześniej brat tam chodził i tak samo był zadowolony. W porządku instruktorzy, dobrze przygotowali mnie do egzaminu, więc nie musiałem zdawać po sześć razy, udało się za drugim razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi kurs prawo jazdy szedł dosyć dobrze. Na początku było ciężko ale z czasem jak się rozkręciłam było już o wiele lepiej i nie miałam żadnych problemów nawet z trudniejszymi skrzyżowaniami. Prawo jazdy zdałam za pierwszym razem. Uczęszczałam do szkoły nauki jazdy www.nauka-jazdy-opole.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaHa

A jakby Ci nie szło to zawsze można na otarcie łez.. zamówić kolekcjonerkę! Takie fajne prawko z dokumencikpl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownica1

Ja jestem opanowana na codzień ale jednak podczas nauki jazdy psychika zaczęła robić mi takie jazdy że już myslałam że sie wycofam. Ale szkoda mi było kosztów jakie dotychczas poniosłam. Wszystkie jazdy byłam spięta, nogi jak z waty i jakas pomrocznośc przy stosowaniu się do znaków, na skrzyżowaniach. Jednak zdałam. Teorie za 1 razem a jazde po mieście za 10!!!uparłam sie i jestem teraz od wielu lat dobrym bezkolizyjnym kierowcą. Po stresach nie ma śladu i śmiać mi się chce gdy pomyślę że tak się spinałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koootowski

Znam warszawskie Ledwo Jadę i zgadzam się, ze to dobra szkoła i spoko instruktorów tam mają. Ja dzięki nim całkiem szybko zdałem egzamin, nie zdawałem jak znajomi po pięć-sześć razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka

W zakresie wyboru szkoły jazdy  to dla osób mieszkających w Poznaniu polecam zwrócić uwagę na OSK Pegaz i uważam, że jest to jedna z lepszych opcji ponieważ mają dobrych instruktorów, którzy oprócz doświadczenia wyróżniają się dużą empatią oraz spokojem (a ja od razu nie jeździłam najlepiej). Dlatego w wolnej chwili polecam zajrzeć na ich stronę i trochę dopytać osoby które również odbywały u Nich kurs, również wyniki zdawalności pozwalają stwierdzić jak w ich przypadku to dobrze działa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rennn

Mi dobrze poszło. Zdałem za drugim razem w Łomży. Tam chodziłem na kurs do OSK BORAWSKI i  dzięki temu, że trafiłem tam na świetnych instruktorów to poszło tak szybko i sprawnie. Ciesze się, bo wiem jak to potrafi wyglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najważniejsze jest znalezienie dobrej szkoły jazdy, w której nas wszystkiego nauczą. Jeżeli mieszkacie w okolicach Olsztyna to mogę wam polecić www.testosk.pl Tam pracują świetni fachowcy, który na pewno nauczą was prowadzić samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

w dupe sobie je wsadzcie po obu stronach kontynentu...it was on tape.... polaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się zdać za 3 razem, dwa pierwsze nieudane próby na placu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam dzisiaj pierwszą jazdę po 1, 5 roku przerwy i z nowym instruktorem zmieniłam bo z poprzednim nic praktycznie się nie nauczyłam mimo że wyjeździłam z nim 24 godziny miałam obawy że nie będę umiała nawet ruszyć z miejsca (z ruszaniem akurat nie miałam większych problemów czasami pod górkę ale rzadko jednak przerwa taka robi swoje tak przynajmniej myślałam) ale obawy były nie uzasadnione co prawda dwa razy mi zgasł ale myślałam że będzie mi gasł przy każdej próbie ruszenia. Następna jazda już po mieście gdzie będę zdawać dzisiaj tylko po miasteczku bez świateł i rond chciał od razu jechać do miasta ale powiedziałam chce se najpierw wszystko przypomnieć co i jak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdałam za pierwszym razem. Egzamin zdawałam w Łomży kurs też robiłam w Łomży w szkole Master. Szybko sprawnie i bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi gościu już 50 raz podchodzi i nw czy zdał prawko . Może niech próbuje w Piotrkowie  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×