Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiew

przy LUTEINIE Blagam powiedzcie mi

Polecane posty

Gość wiew

Biore luteine wszystko jest oki jednak zdurnialam bo....jako takiego okresu nie mam.... dopiero jak aplikowalam kolejna przedostatnio tabletke dopochwową zauwazylam na dloni powiedzmy krew.. i teraz nie wiem czy jest to krew @ czy..... oszalalam nie wiem co robic czy aplikowac oststnioa tabletke czy czekac na @.. i jakie krwawienie mieliscie - czy skape... Prosze3 o rade.. bo nie wiem czy mam isc po test czy brac tabletke czy umawiac sie z lekarzem czy czekac... 1 raz bralam Luteine na wywolanie i nie moge znalesc nigdzie informacji na moje pytania dzieki bardzo.. a dzis jest 10 dzien brania Luteiny... jescze wieczorem.... i po... tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
ja brałam doustnie, ale @ się pojawiła dopiero parę dni po odstawieniu! I była to normalna @, czyli u mnie akurat obfita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mopuch
Witam, brałam dopochwową od 16 dniu cyklu, dostałam okres po 8 dniach i pani doktor kazała mi odstawić, brałam na wyrównanie cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiew
dzieki.. za odpowiedz... u mojej kumpeli tez.. i pare dni po... a ja mam jakies dziwne... i dalej jestem...zaniepokojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×