Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fajna babka z forum

6 tydzień ciązy od OM , jest pęcherzyk nie ma zarodka

Polecane posty

Dziewczyny, mam pytanie, czy któraś tak miała? Jestem w 6 tygodniu licząc od ostatniej miesiaczki, dziś byliśmy na USG i jest pęcherzyk ciązowy ale nie ma zarodka. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
moja koleżanka była w takie sytuacji,ale nie napisze ci nic więcej.Chyba najważniejsze co powiedział ci po tym USG lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliga25
Tak ja bylam napisz kiedy byla ostatnia @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliga25
mam nadzieje ze u Ciebie bedzie inaczej!!! a bete robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliga25
powiedzialam jak bylo u mnie u niej wcale tak byc nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliga25
moze sie pojawic!!!! to jeszcze nie zadna katastrofa . jest to wczesna ciaza! u mnie lekarz czekal na zarodek do 8 tygodnia. Dlatego nie martw sie napewno bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonik
rzeczywiście to może trudno na początku tak wszystko zobaczyć na usg.przypadków jest wiele trzeba myśleć pozytywnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna babka--------> mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze:) trzymaj się ciepło no i pisz co i jak, pozdr:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonik
dzięki Mika. ja spodziewam się drugiego dzidziusia i trochę się boję żeby było ok. jak miało się poronienia to różnie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliga25
no niestety u mnie zarodek sie nie wyksztalcil chociaz mialam objawy ciazy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliga25
fajna babko a pamietasz jakie wymniary mial pecherzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na bocianie jest duzo info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajna babko nie denerwuj się
Jeśli lekarz niczego niepokojącego nie sugerował, to niczym się nie martw. Ja ostatnią @ miałam 23.03.07. Na pierwszej wizycie w ciąży byłam 05.05.07 i też był pęcherzyk tylko. Lekarz wyznaczył następną wizytę za 10 dni. 15.05.07 pięknie biło serduszko i dzidziuś miał 12 milimetrów. Nie stresuj się, bardzo możliwe, że wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli25
miałam dokładnie tak jak Ty w 6 tyg od OM tylko pęcherzyk, niestety w 7 poroniłam. Pisz jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w 5 tygodniu nie miałam widocznego nawet pęcherzyka tylko jakieś zaciemnienie na USG było widać. Efekt - w stopce :-) Trzymam kciuki za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajna babko nie denerwuj się
Fajna babko, trzymaj się dzielnie. Napewno będzie dobrze. Jestem wdzięczna lekarzowi, że mnie nie straszył w podobnej sytuacji, wszystko będzie dobrze, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w 10 tyg ciazy nie było widac zarodka :( pamietam jak dzis jak lekarz mi robił usg w sobote, a wwe wtorek bylam juz po zabiegu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam u gina w 6 tyg i 3 dniu od OM i tez nie widac bylo zarodka, lekarz jedynie sugerowal ze chyba zaczyba dostrzegac strukture zarodka, bo wtedy nic wiecej nie mogl powiedziec... jednak kazal mi przyjsc za 2 tyg. na kolejne usg, tak wiec czekam tak jak Ty, fajna babko z forum :) i tez sie martwie, zwlaszcza ze mam plamienia....i biore duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×